בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
עקיצות בממשלה 
ישיבת הממשלה: חילופי עקיצות בין אולמרט לברק 

ישיבת הממשלה: חילופי עקיצות בין אולמרט לברק

 
עקיצות בממשלה |
 
רונן ליבוביץ` וצ`יקו מנשה

ראש הממשלה, אהוד אולמרט, ושר הביטחון, אהוד ברק החליפו ביניהם עקיצות בישיבת הממשלה • המתיחות החלה כשהשרים היו צריכים לזוז בכסאם בעקבות הצטרפותו של השר החדש, אלי אפללו ובעקבות כך, ברק לא ישב מול רה"מ • אולמרט עקץ את ברק על הסידור ההושבה החדש וברק לא נשאר חייב • בפתח הישיבה שיבח רה"מ את הפעולה בחברון ואמר כי היא מוצלחת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המתיחות במערכת הפוליטית והמאבק על כסאו של ראש הממשלה נתנו את אותותיהם בישיבת הממשלה שהתנהלה הבוקר (ראשון), כאשר ראש הממשלה, אהוד אולמרט, ושר הביטחון, אהוד ברק עקצו אחד את השני. הכל החל כאשר השרים היו צריכים לזוז בכסאם בעקבות הצטרפותו של השר החדש, אלי אפללו לישיבה, וכך, בניגוד לנוהג הרגיל ברק כבר לא ישב מול ראש הממשלה.
 
 
בעקבות סדר ההושבה החדש בישיבה עקץ אולמרט את ברק ואמר לו "מה קרה, אני רגיל לכך ששר הביטחון מסתכל לי בעיניים". ברק השיב לאולמרט "עכשיו אני אסתכל לציפי ולמופז בעיניים". ראש הממשלה עקץ את שר הביטחון בשנית ואמר לו כי "מהמרחק שאתה צפוי להיות מהם -יהיה לך קשה לראות אותם". אולמרט, התייחס בעקיצתו לפריימריז שייערכו במפלגתו בחודש ספטמבר, שעדיין לא ברור האם יתמודד בהם.

בפתח הישיבה שיבח ראש הממשלה את פעולת כוחות הביטחון הלילה בחברון, בה חוסל בכיר חמאס, שיהאב נתשה, האחראי לפיגוע בדימונה בחודש פברואר השנה בו נהרגה אישה ונפצעו עשרות. "מטבע הדברים אני לא נכנס כאן לפרטים. מדובר בפעולה מוצלחת מאוד ואני שולח את תודותיה של הממשלה ושל העם בישראל לאנשי שירות הבטחון הכללי והיחידות המיוחדות של המשטרה שסייעו לפעולה", דברי אולמרט בפתח ישיבת הממשלה.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by