בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
תגובה על הפרה 
לבני: ישראל צריכה להגיב על כל הפרה ברגיעה 

לבני: ישראל צריכה להגיב על כל הפרה ברגיעה

 
תגובה על הפרה |
 
רונן ליבוביץ`

שרת החוץ, ציפי לבני, אמרה בישיבת הממשלה כי ישראל צריכה להגיב על הפרות הרגיעה ברצועת עזה. תגובה של ישראל תעביר את המסר הנכון, שלא נשלים עם ירי, לא משנה של איזה ארגון, ומאחר והחמאס מעוניין ברגיעה, הסיכון להידרדרות נמוך". הוסיפה לבני • בישיבה התייחסה לבני גם לפתיחתו האפשרית של מעבר רפיח ואמרה כי יש להתנות את המהלך בהקשר של עסקה לשחרורו של גלעד שליט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרת החוץ, ציפי לבני, אמרה היום (ראשון) בישיבת הממשלה כי על ישראל להגיב על הפרות ברגיעה מול חמאס ברצועת עזה. לדבריה, יש בתגובת ישראל כדי "להעביר את המסר הנכון שלא נשלים עם ירי, לא משנה של איזה ארגון, ומאחר והחמאס מעוניין ברגיעה, הסיכון להידרדרות נמוך", דברי לבני בישיבה.
 
לבני התייחסה בדבריה גם לפתיחתו האפשרית של מעבר רפיח ואמרה כי "פתיחתו תחזק את החמאס ולכן אם עושים זאת, זה חייב להיות בהקשר של עסקה לשחרורו של גלעד שליט ועם הצבת כוחותיו של אבו מאזן במעבר".

בהתייחסה לעמידה הבין לאומית בשלושת תנאי הסף לחמאס אמרה לבני כי "קבענו עם העולם שלושה תנאי סף לקבלת לגיטימציה לחמאס: הכרה בישראל, התנערות מטרור והכרה בהסכמים קודמים. לדבריה, העמדה שנקטה ישראל בדבר תנאי הסף לקבלת לגיטימציה לחמאס החזיקה מעמד כבר יותר משנתיים וחצי ועמדה זו גובשה על ידי עבודה קשה עוד כשהחמאס עלה לשלטון וזאת על אף לדבריה, התנגדות של קטני אמונה בעניין.

עוד הוסיפה לבני כי היה חשש כי הרגיעה מול חמאס תגרום לכרסום בתנאים הללו, ולכן לדבריה הממשלה עושה הכל על מנת לשמור עליהם וכי עד כה הם נשמרים.

הפרת הרגיעה האחרונה בדרום אירעה ביום שישי האחרון כאשר רקטת קסאם נורתה לשטח ישראל ונפלה בשטח פתוח ברצועת עזה - לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by