בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משבר בשיחות בין ישראל וסוריה 

משבר בשיחות בין ישראל וסוריה

 
 
חדשות נענע

הצדדים הפסיקו את השיחות לאחר ששוב נתגלעו חילוקי דעות קשים בנוגע לנושאי הדיון; קלינטון בדרכו לשפרדס טאון בניסיון לפתור את המשבר; ארה"ב גיבשה מסמך לסיכום עמדות הצדדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחות השלום בין ישראל לסוריה בשפרדסטאון הופסקו היום שוב על רקע חילוקי דעות בנוגע לסדר הנושאים הנידונים

גורם ישראלי מסר לגלי צה``ל כי המשבר נובע מרצונה של המשלחת הישראלית להעמיק את הדיון בנושא נורמליזציה וסידורי בטחון. לדבריו, ישראל מעונינת לקבל תשובות מפורטות מהסורים בנושאים אלה. עם זאת מנגד, הסורים מבקשים לקיים את הדיון בנושא הגבולות שתוכנן למחר.

פקיד סורי בכיר אמר לסוכנות הידיעות רויטרס: ``המשלחת הישראלית מנסה לעקב את עבודת וועדת הגבולות במקום להתחיל בעבודה מעמיקה, שצריכה להיעשות כאן``.

קודם לכן פורסם כי גורם במשלחת הישראלית טוען שקבוצות הדיון בנושא הנורמליזציה וסידורי הביטחון דחו את פגישתן בשל בקשה לא מוסברת של האמריקנים.

הנשיא קלינטון אמור להגיע בעוד כמה שעות לשפרדס טאון במטרה לנסות ולפתור את המשבר. עקב התערבותו של קלינטון נראה כי ראש הממשלה ברק יישאר בשפרדס טאון גם בסוף השבוע.
 

ארה"ב גיבשה מסמך לסיכום עמדות הצדדים


דובר משרד החוץ האמריקני, ג`ימס רובין אמר היום כי ארצות הברית גיבשה מסמך עבודה שמשקף את העמדות העדכניות של ישראל וסוריה בכל אחד מהנושאים שעל הפרק בשיחות השלום.

לדבריו, במסמך ישנן המלצות כיצד לגשר על הפערים בין שני הצדדים. רובין סירב לפרט האם המסמך אמור להיות בסיס לטיוטה של הסכם שלום בין הצדדים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by