בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ויצמן תמך בחנינה לנמרודי 
 
 
חדשות נענע

שינה את עמדתו רק לאחר שמפכ"ל המשטרה סיפר לו כי נערכת חקירה סמויה כנגד נמרודי, כך דווח בחדשות ערוץ 2; הנשיא רמז היום כי הוא קיבל איומים בנושא; מנכ"ל בית הנשיא מכחיש כי וייצמן תמך בחנינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הנשיא עזר וייצמן רומז היום כי הופעלו עליו לחצים בנוגע למתן חנינה לנמרודי, כך דיווח הערוץ השני. בתשובה לשאלה האם הוא קיבל איומים לגבי המשך כהונתו כנשיא ענה וייצמן: ``דומה לזה - היו דברים לא יפים``.

עוד פורסם כי למרות הכחשותיו של מנכ"ל בית הנשיא, אריה שומר, נפגש וייצמן עם בני משפחת נמרודי. פגישה אחת עם עופר ויעקב נמרודי בקיסריה, ולאחריה התקיימה פגישה נוספת בין וייצמן ליעקב נמרודי, הפעם בבית הנשיא. בנוגע לפגישות אמר וייצמן: "אני נפגשתי איתם לפני שלושה ארבעה חודשים. יעקב, שהוא ידיד שלי, בא אלי לקיסריה, אולי עם עופר, ושוחחנו. זו עובדה שכולם יודעים, שביקשו שאני אתן חנינה ולא נתתי". וייצמן הוסיף כי הוא ויעקב נמרודי כבר אינם חברים היום.

אולם לפי פרסומי הערוץ השני וייצמן דווקא רצה לעזור לבקשת החנינה של נמרודי, ואף ניסה לדאוג שזו תגיע לשולחנו של שר המשפטים, יוסי ביילין. מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יהודה וילק, שמע על כך, וביקש להיפגש עם הנשיא מחשש, שיעניק לו חנינה בתום לב מבלי לדעת על החקירה החשאית המתנהלת נגד נמרודי. הפגישה בין השניים נערכה לפני ארבעה חודשים, ורק לאחר פגישה זו שינה וייצמן את עמדתו בנוגע לחנינה.
 

שומר: וייצמן לא העלה בדעתו לחנון את נמרודי

מגלי צה``ל נמסר כי מנכ```ל בית הנשיא אריה שומר אמר בתגובה, שוייצמן לא העלה בדעתו לחון את עופר נמרודי. לטענתו, הפגישה בין המפכ``ל וילק לנשיא וייצמן התקיימה לאחר שפרשת נמרודי פורסמה, וזאת מכיוון שהנשיא רצה לקבל פרטים על חקירת פרשת המתנות של ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו.

יועצי התקשורת של נמרודי אומרים בתגובה לנסיון לקשור את שמו להדלפת החומר נגד הנשיא וייצמן: ``עופר נמרודי הפך לשק חבטות שהכל שופכים את דמו ללא משפט אנו עדים לניסיונות לערב את נמרודי באופן מגמתי, כמעט בכל נושא הנמצא היום בכותרות``.
 

האם נפגש נמרודי גם עם קהלני?

תוך כך דיווח היום הערוץ השני גם כי בינואר 99, בזמן שעופר נמרודי היה בחופשה מבית הסוהר בו ריצה את עונשו, הוא נפגש עם השר לביטחון פנים דאז, אביגדור קהלני, בבית פרטי.
בתגובה אמר קהלני: "לא היה ולא נברא. בכל תקופת המשפט והמאסר של נמרודי לא נפגשתי איתו אפילו פעם אחת. לאחר שהוא השתחרר הייתי בחתונתו, ונפגשנו בעוד אירוע חברתי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by