בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבל: אם נאלץ, ניזום בדיקה בפרשת וייצמן 

ארבל: אם נאלץ, ניזום בדיקה בפרשת וייצמן

 
 
חדשות נענע

בנוגע להעברות הכספים מהמילארדר סרוסי. אומרת כי לכשיתקבל החומר בנושא תגיב הפרקליטות בכל דרך שתידרש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, אומרת היום כי אם לא יגיע לידי הפרקליטות המידע בנוגע להעברות הכספים לנשיא, תוך פרק זמן סביר, תפתח הפרקליטות בבדיקה מטעמה.

בראיון לערוץ השני אמרה ארבל כי :"פרקליטיו דיברו על עשרה ימים, הם אמרו שהם תלויים במסמכים מבנקים. כל עוד זה תלוי בגורמים אובייקטיביים לא הייתה סיבה לא להסכים לכך". בנוגע לתגובת הפרקליטות אמרה ארבל: "כדאי שנראה את החומר, אם צריך להגיב, בכל צורה, נתערב".

הערוץ השני דיווח עוד כי גורמים בפרקליטות טוענים שמקורבי הנשיא מעונינים למצוא כל דרך למשוך זמן בפרשה, בכדי לאפשר לנשיא לפרוש מסיבה אחרת.

ויצמן חזר היום על גירסתו ואמר: "לא לקחתי שוחד. בדקתי עם היועץ המשפטי שלי אם אני יכול לקבל מתנה מידידי סרוסי, והוא אמר לי שכן".

ארבל הורתה היום למשטרה לטפל במהירות גם בתלונת עורך הדין ברנדס בנוגע לתיקים שנעלמו, לטענתו, מהמשרד. ברנדס עצמו העלה היום את שמו של החשב אבי פקסלר, שעבד במשרדו, כחשוד בהעלמת המסמכים.

בעקבות התפוצצות הפרשה אמרו היום בני משפחתו של סרוסי כי תחושת העלבון שלו בעקבות הפרשה תבוא לידי ביטוי גם בהיבט המעשי. על פי הדיווחים סרוסי ביטל את תרומה בסך 100 מיליון דולר, אותה התכוון להעביר למדינה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by