בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גונזלס לא רוצה לחזור לקובה 

גונזלס לא רוצה לחזור לקובה

 
 
חדשות נענע


לראשונה נשמע גם קולו של הילד, שבחודשיים האחרונים נמצא במרכז המחלקות בין קובה לארצות הברית. למרות החלטת שלטונות ההגירה האמריקניים, יותר ויותר אמריקנים מתנגדים להחזרתו לקובה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסנטור הרפובליקני רוברט סמית`, נציג מדינת ניו המפשיר וחבר ועדת הסנט המפקחת על שירות ההגירה והאזרוח האמריקני, נרתם אף הוא למאבק כנגד החזרתו של הילד הקובני המפורסם ביותר כיום, אליאן גונזלס בן השש. סמית` נפגש עם גונזלס ואמר כי גונזלס אינו מעוניין לחזור לביתו בקובה. סמית` ציטט את גונזלס שאמר לו "עזור לי בבקשה מר סמית`" .

לאחר חודשיים של מאבקים עקרוניים בין קובה לארצות הברית, נשמע לראשונה גם קולו של גונזלס עצמו. סמית` עצמו הודיע כי הוא דוחה את הרעיון שלאליאן גונזלס אין קול וזכות להביע את עמדתו במאבק שמתרחש סביבו, והבטיח להתערב ולהשמיע את קולו של הילד.

סוכנות רויטרס מדווחת כי סמית` אמר עוד שבפגישתו עם גונזלס הוא קיבל מידע חדש שיכול לעזור במאבק והצהיר כי הוא יעשה כל שביכולתו כדי לאפשר לגונזלס להישאר במיאמי.

בימים האחרונים, לאחר החלטת רשויות ההגירה כי גונזלס ישוב לחסות אביו בקובה, החלה בארצות הברית התנגדות המונית לרעיון ורבים פתחו במאבק שעתיד להוביל לדיון מחדש בהחלטה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by