בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ויצמן: היום אגיש את החומר לפרקליטות 

ויצמן: היום אגיש את החומר לפרקליטות

 
 
חדשות נענע

התנועה לאיכות השלטון עתרה הבוקר (שלישי) לבג"צ בדרישה לפתוח בחקירה פלילית נגד הנשיא. ויצמן טוען: קיבלתי רק 190 אלף דולר. יואב יצחק מגלה כי עורך-הדין ברנדס הונה את וייצמן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנשיא ויצמן הודיע הבוקר כי פרקליטיו יגישו עוד היום את החומר לפרקליטת המדינה. ויצמן טען בראיון לרשת ב` כי העיתונאי יואב יצחק טעה בפרטים רבים, וכי אין לו שום כוונה להתפטר לפני שפרקליטת המדינה תחליט בעניין.

התנועה לאיכות השלטון עתרה הבוקר לבג"צ בדרישה לפתוח בחקירה פלילית נגד הנשיא וייצמן עוד היום. לטענת התנועה, השהות שנתנה לפרקליטו של ויצמן בהגשת החומר לפרקליטות עלולה לפגוע ולסכל את החקירה. עוד טוענת התנועה בעתירתה כי ויצמן מקבל "יחס טוב בהשוואה לאישי ציבור נוספים שנחקרו השנה".

הנשיא ויצמן טוען היום כי קיבל רק 190 אלף דולר מאיש העסקים אדוארד סרוסי ולא 450 אלף דולר כפי שטוען העיתונאי יואב יצחק. ויצמן טוען כי הכסף שימש אותו לחלץ את בנו שאולי, שנקלע להסתבכויות פליליות. לגבי הסכום של מאה אלף דולר שניתנו לבתו ולבעלה טוען ויצמן כי בתו קבלה את הכסף בהלוואה, וכבר החזירה את מלוא הסכום. לגבי הכסף שהעביר סרוסי למפלגתו של ויצמן דאז, מפלגת "יחד" טוען ויצמן כי לא היתה לו נגיעה ישירה לכסף.

העיתונאי יואב יצחק אמר הבוקר בתוכנית "הכל דיבורים" ברשת ב` כי פרקליטו של ויצמן עורך-הדין חנינא ברנדס הונה את ויצמן באשר להזרמות הכספים לחשבון. יצחק חזר ואמר כי הוא בטוח שויצמן יתפטר תוך ימים ספורים. בראיון ראשון לרדיו מאז תחילת הפרשה אמר היום הנשיא ויצמן לשלי יחימוביץ כי אין בכוונתו להתפטר עד שפרקליטת המדינה תגיש את מסקנותיה.


במשרד עורכי-הדין נשיץ-ברנדס מפנים היום אצבע מאשימה לחשב המשרד, אבי פלקסר, בחשד ש"העלים" את תיק ויצמן. לטענת עובדי המשרד פלקסר הסתכסך עם המשרד ועזב, ויתכן כי גנב את תיקו של ויצמן על מנת לנקום בעורכ-הדין אתם הסתכסך. חוקרי המשטרה חקרו אמש את עובדי המשרד, אולםלא מצאו ראיות נגדם בשלב זה.

עפר נמרודי הכחיש אמש את הפרסומים בדבר איומים על ויצמן. "כל הנסיונות לחבר אותי לדבר הזה הם הבלים" אמר נמרודי. "הפגישות שהיו לי עם הנשיא היו נעימות ונוחות".

במערכת הפוליטית גוברים לאחרונה הקולות הקוראים לויצמן להתפטר, עוד לפני המסקנות מפרקליטת המדינה. "מי שאמור לבחור שופטים בישראל אסור שידבק בו רבב" טענו הבוקר חברי-כנסת ממרצ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by