בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בלעדי: חשד לפלילים בפרשת מותם של הקשישים בטבריה 

בלעדי: חשד לפלילים בפרשת מותם של הקשישים בטבריה

 
 
חדשות נענע


מעדות של עובדת במלון הולידיי אין בטבריה, שהגיעה למערכת "נענע", עולה כי העובדת חשדה בכך שאחד מהקשישים מת כבר אמש, אך חברו אמר לה: "הוא רק ישן"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדות של עובדת במלון "הולידיי אין" בטבריה, שהגיעה היום (שלישי) למערכת נענע שופכת אור חדש על פרשת המוות המוזר של שני קשישים ניצולי שואה במלון.

השניים, יוסף ויצמן וירוחם רוזנבאום, בני 78, הגיעו למלון במסגרת הסדר מיוחד של ניצולי שואה. לפי עדות העובדת לא היה קשר ביניהם, אך למרות זאת שהו אתמול בערב שני הקשישים בחדר אחד. החדרנית בקומה נכנסה אמש לחדר וגילתה את אחד הקשישים רובץ על השטיח כאשר קשיש אחר מכוסה בערימת בגדים על המיטה. מהחדר עלה ריח רע, והחדרנית שאלה את הקשיש שעל הרצפה האם חברו בסדר. הקשיש ענה לה כי חברו "נרדם", אולם החדרנית סיפרה אחר-כך כי חשדה שהוא מת.

בבוקר שאחרי, כשנכנסה החדרנית למלון שוב גילתה את אחד מהקשישים שוכב על הרצפה. לדבריה אפו של הקשיש היה מרוסק ונזל ממנו דם רב. הקשיש השני, שנפטר כנראה כבר במהלך הלילה על המיטה, נמצא בתוך האמבטיה ללא רוח חיים.

במשטרת מחוז הצפון החליטו היום להקים וועדת חקירה, כדי לקבוע כיצד קרה שאחד מהקשישים היה מוטל ללא רוח חיים במשך 12 שעות בחדר. המשטרה מסרה כי מנתיחת הגופה באבו-כביר עולה כי הקשישים מתו מוות טבעי כתוצאה מדום לב. כאמור, העדות שהגיעה הבוקר למערכת נענע מעמידה כמה סימני שאלה באשר לקביעה זו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by