בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דמשק אינה מתנגדת לשלום 

דמשק אינה מתנגדת לשלום

 
 
חדשות נענע

העיתון הסורי תישרין טוען היום במאמר מערכת כי דמשק אינה מתנגדת ל"קשרים נורמלים וליחסי שלום עם ישראל, אם תיסוג ישראל מהשטחים הכבושים". בכנסת החלו המגעים עם האופוזיציה על משאל העם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתון הסורי תישרין טוען היום במאמר מערכת כי דמשק אינה מתנגדת ל"קשרים נורמלים וליחסי שלום עם ישראל, אם תיסוג ישראל מהשטחים הכבושים".

בדומה לעמדת הפלשתינים במשא ומתן עם ישראל, מבקשת גם סוריה מוושינגטון להמשיך ולמלא תפקיד של מתווך בינה לבין ישראל. העיתון תישרין טוען כי בגלל בעיות פנימיות בישראל, אין כל אפשרות לקדם את תהליך השלום ללא התערבות אמריקאית.

ובינתיים בשפרדסטאון לא ברור כיצד ימשכו הדיונים לאחר עזיבתם של ברק וא-שרע היום. נכון לעכשיו, לא ברור עדיין אם הוועדות לתאום הטכני שאמורות להתכנס יתכנסו, והאם ימשיכו קבוצות העבודה הישראלית והסורית בגיבוש פרטי "מסמך שפרדסטאון".

הנשיא קלינטון הודיע כי היום בערב (לפי שעון ישראל) יתן הודעה מסכמת באשר להבנות שהושגו על פי "מסמך שפרדסטאון". צפוי כי הנשיא יודיע גם על המועד לחידוש השיחות בין נציגים רמי-דרג מישראל ומסוריה.

ובינתיים בכנסת נמשכות ההכנות למשאל העם על הסכם השלום עם סוריה. השרים ביילין ורמון נפגשו היום עם חברי כנסת מהאופוזיציה כדי לנסות ולהגיע להבנות בנושא משאל העם. בפגישה דנו השרים בסוגיות המימון, התעמולה, המועד והרוב הדרוש לאישור הסכם השלום עם סוריה.

השר ביילין אמר בפתיחת הדיון שפשרה בין הקואליציה לאופוזיציה תהיה אפשרית רק בשאלת המימון והתעמולה ולא בסוגיית הרוב, שבה יש פערים אידיאולוגים בין הצדדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by