בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: השיחות עם סוריה מתקרבות לשלב מכריע 

ברק: השיחות עם סוריה מתקרבות לשלב מכריע

 
 
חדשות נענע

בראיון ראשון מאז חזרתו ארצה היום אמר כי ההפגנה נגד הנסיגה מהגולן היתה מכובדת, אולם הביע את בטחונו כי רוב המפגינים יתמכו בסוף בשלום; חזר על מחוייבותו להוציא את צה"ל מלבנון עד יולי 2000; הסבב הבא לא בשפרדסטאון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק אומר הערב (שלישי) בראיון לחדשות ערוץ 2 כי שיחות השלום עם סוריה מתקרבות לשלב מכריע וצפויות הכרעות קשות.

בראיון ראיון מאז חזרתו אחר הצהרים מסבב שיחות השלום עם סוריה בארצות הברית התייחס ראש הממשלה להפגנה ההמונית נגד הנסיגה מהגולן, שנערכה אתמול (שני) בכיכר רבין. ברק אמר כי היתה הפגנה מכובדת, ``אני שמח שהגענו לסגנון חדש וראוי לדמוקרטיה, לעומת ההפגנות לפני רצח רבין``. הוא הביע את בטחונו כי חלק גדול מהאנשים שהשתתפו אמש בהפגנה הגדולה בת"א נגד נסיגה מהגולן יתמכו בסופו של דבר בהסכם שלום עם סוריה.

בראיון חזר ראש הממשלה והדגיש כי הוא מתכוון לעמוד בהבטחתו ולהוציא את צה"ל מדרום לבנון עד יולי 2000. הוא העריך שהלבנונים יצטרפו למשא ומתן בקרוב, עם זאת אמר: ``קשה להעריך מתי זה יקרה``.

אהוד ברק אמר כי בשלב זה לא יהיו צעדים בוני אמון עם סוריה. לדבריו, מטרת השיחות היתה להפגיש בפעם הראשונה צוותי עבודה משני הצדדים, בנושאי הנורמליזציה, המים וכן פגישה קצרה בנושא הגבולות.

ראש הממשלה הדגיש כי ניתן לזהות סדקים בנוקשות הסורית, אולם יש עוד דרך קשה וארוכה. המו``מ עם סוריה יתחדש בעוד עשרה ימים, והפעם לא בשפרדסטאון, אלא בבסיס צבאי במדינת מרילנד ליד וושינגטון.

בליכוד אומרים הערב (שלישי) כי העובדה שברק מסרב להציג את טיוטת ההסכם האמריקני מעידה על כך שהוא מוליך שולל את הציבור הישראלי, ועוסק בטקטיקה של רמייה.

איראן טוענת, כי סוריה לא הרוויחה דבר מהשיחות עם ישראל, וספק אם דמשק תשיג את החזרת הגולן באמצעות משא ומתן.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by