בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ויצמן מכחיש כי יתפטר בתמורה לסגירת החקירה 

ויצמן מכחיש כי יתפטר בתמורה לסגירת החקירה

 
 
חדשות נענע

מקורות בלשכתו של היועץ המשפטי טוענים: הושג הסדר לפיו ויצמן יתפטר ופרשת המתנות מסרוסי לא תיחקר. רובינשטיין משוחח כעת עם עורך-הדין ברנדס. ויצמן ורובינשטיין מכחישים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורות בלשכתו של היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין מסרו היום (רביעי) בצהריים כי מסתמנת עסקה בין ויצמן לפרקליטות. לפי המקורות, יתפטר ויצמן ממשרת נשיא המדינה כבר עכשיו, והפרקליטות תמליץ שלא לחקור אותו בנושא הכספים שהועברו אליו מאדוארד סרוסי.

ויצמן הכחיש את הדברים, ואמר כי לא יקבל החלטה לגבי צעדיו העתידיים לפני החלטת פרקליטת המדינה, עדנה ארבל. גם היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, הכחיש את הפרסומים כי הפרקליטות תוותר על חקירת פרשת ויצמן תמורת התפטרותו של הנשיא.

עורך-הדין חנניה ברנדס, פרקליטו לשעבר של ויצמן, נפגש היום עם היועץ המשפטי לממשלה. בקול ישראל העריכו כי השניים דנו על ההסדר החדש המסתמן. פרקליטו של ויצמן עורך-הדין יעקב וינרוט דחה היום מכל וכל את הידיעה בדבר העסקה בין ויצמן ליועץ-המשפטי וכינה אותה "שמועות שאין להם בסיס".

פרקליטיו של ויצמן, יעקב וינרוט ויהודה ויינשטיין, העבירו אתמול לפרקליטת המדינה, עדנה ארבל, תדפיסים ומסמכים שמתעדים את העברת הכספי מסרוסי לויצמן. השניים נועדו עם הפרקליטה במשך שלוש שעות, וככל הנראה מסרו לה גם תצהיר של סרוסי עצמו.

מקורות משפטיים העריכו הבוקר כי המסמכים שהועברו לא יספיקו לפרקליטות לגבש חוות-דעת מוסמכת לגבי הפרשה, והפרקליטות תאלץ להזמין את ויצמן למסור עדות במשטרה.

המערכת הפוליטית רוחשת בעקבות המידע על העסקה המתרקמת. המועמד המוביל לכס הנשיאות הוא השר שמעון פרס, אולם גם השר לשעבר משה קצב מהליכוד רואה עצמו כמועמד מתאים לנשיאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by