בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בעולם 
תאמינו או לא 
 
  צילום: flickr, Tambako the Jaguar    
בעולם |
 
איליה ירוחימוביץ`

שוטר אמריקני שהוזעק לפנות חתול וגילה שמדובר באריה, ילד בן 7 שפרץ לגן חיות באוסטרליה והאכיל תנין בחיות נדירות, ופוליטיקאי תאילנדי שהכה מנחה של תכנית טלוויזיה בגלל ששאל שאלות קשות. מדור שמביא לכם את החדשות הכי הזויות, הכי מפתיעות והכי משעשעות של השבוע מרחבי העולם, והכל אמיתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הן בדרך כלל עניין רציני, אולי אפילו רציני מדי, אבל לא במדור הזה. בכל סוף שבוע אנחנו מלקטים עבורכם את הידיעות הכי הזויות, הכי משעשעות והכי מפתיעות מרחבי הגלובוס – ידיעות שיגרמו לכם לתהות האם זה בכלל אמיתי. אז כן, הכל פה אמיתי לגמרי – תאמינו או לא.
 

ארה"ב: גברת, זה לא חתול, זה אריה!

 
כשהשוטר מייק אבלמן נשלח אל ביתה של הגברת בוורלי הוד, כדי לפנות את "החתול הגדול" שפלש לדבריה לחצר ביתה, הוא לא חשב לרגע שהמשימה הפשוטה הזאת עלולה להסתבך. אבלמן אפילו לא דמיין שמי שיחכה לו בחצר הבית לא יהיה חתול, אלא אריה.

השוטר המופתע והמבוהל סיפר שלא חשב פעמיים, ורץ לתפוס מחסה בתוך ביתה של הוד. מי שפינה בסופו של דבר את האריה היה מפקח הציד והדיג המקומי, שהוזעק במיוחד למקום.

כשהוד, המתגוררת בעיירה קספר שבמדינת וויומינג, התקשרה למוקד החירום 911, היא כלל לא הזכירה שמדובר באריה. לדבריה, מדובר היה ב"חתול גדול" שפלש לחצר ביתה, וכשהמוקדנית ביקשה ממנה לפרט את המצב, סיפרה כי "החתול" שוכב על מרפסת ביתה ומשמיע קולות מאיימים. (איי.פי)
 

אוסטרליה: בן 7 פרץ לגן חיות והאכיל את התנין בחיות נדירות

מנהל גן החיות אליס ספרינגס שבמרכז אוסטרליה כועס, כועס מאוד, ומנסה להתאושש מהתקרית המזעזעת, אך עם זאת ההזויה, שהתרחשה אצלו ביום רביעי. ילד בן שבע הצליח לקפוץ מעל הגדר של גן החיות והאכיל את התנין "טרי", שאורכו שלושה מטרים ומשקלו 200 ק"ג, בחיות נדירות מהגן.
 
 
התנין טרי (מימין) נהנה מהאוכל, הילד (משמאל) נהנה מהמראות. מתוך צילומי מצלמת האבטחה
 התנין טרי (מימין) נהנה מהאוכל, הילד (משמאל) נהנה מהמראות. מתוך צילומי מצלמת האבטחה 
 צילום: איי.פי 
 
מצלמות האבטחה תיעדו את הילד כשהוא הורג ללא רחמים לטאות וצבים, ומשליך אותם אל הכלוב של האריה. בסך הכל הרג הפולש הקטן 13 בעלי חיים, בהם חביבת עובדי גן החיות – איגואנה בת 20 באורך 1.8 מטרים.

"זה נראה כאילו הוא חושב שזה משחק וקורן מאושר", אמר מנהל גן החיות, קרס ניינדורף, על התמונות שקלטו מצלמות האבטחה. "אנחנו מזועזעים מכך שמישהו יכול היה לעשות את זה, ומזועזעים עוד יותר בגלל גילו של הילד. העובדה שילד בן שבע יכול לגרום לכל כך הרבה נזק בזמן כל כך קצר לא נראית אפשרית. בימים שלי הוא היה מקבל על זה בעיטה בתחת".

המשטרה הצליחה לאתר את הילד, אך לא ניתן יהיה להגיש נגדו כתב אישום בגלל גילו הצעיר. החוק האוסטרלי קובע, כי האחריות הפלילית לא חלה על מי שטרם מלאו לו 10 שנים, אך ניינדורף לא מתכוון לוותר ומתכנן לתבוע את הוריו של הילד על הנזק שנאמד ב-7,000 דולר אוסטרליים. "אם אנחנו לא יכולים להטיל את האשמה על הילד, מישהו אחר יצטרך לקבל אחריות", אמר מנהל גן החיות. (סוכנויות הידיעות)
 

תאילנד: פוליטיקאי הכה מנחה בגלל ששאל שאלות קשות

תקשורת עוינת: צ'וויט קאמולוויסיט, מועמד לתפקיד מושל בנגקוק, שהתארח ביום חמישי בתכנית טלוויזיה, היכה את המנחה ויסארן דילוקווניץ', בטענה כי התגרה בו במהלך הראיון ושאל אותו שאלות קשות מדי בכוונה.
 
"מלך מכוני העיסוי" מסביר: הוא העליב אותי, אז הרבצתי
 "מלך מכוני העיסוי" מסביר: הוא העליב אותי, אז הרבצתי 
 צילום: רויטרס 
 
"אני מודה שעשיתי זאת, אך לא יכולתי לעמוד בזה שהוא העליב אותי בשידור", סיפר צ'וויט, בעבר מפתח גוף ובעלים של מספר מועדוני חשפנות, שמכונה על ידי התקשורת בתאילנד "מלך מכוני העיסוי" ונחשב למועמד חסר סיכוי."מה שעשיתי זה פשע חסר חשיבות ואני שמח לשלם את הקנס על שהכיתי אותו עם המרפק ובעטתי בו", הבהיר הפוליטיקאי במסיבת עיתונאים שערך בפארק אותו הקים מכספו למען ציבור.

המנחה שנפגע הגיש תלונה במשטרה וסיפר במסיבת עיתונאים משלו, בה הציג את הפגיעות שספג, כי צ'וויט התנהג כמו בריון. "הוא היה מאוד עצבני כשאמרתי לו במהלך התכנית שהדברים שהוא אומר בשידור ולא בשידור – שונים". (רויטרס)
 

מלזיה: רכב המילוט היה קטן מדי – השודדים הפקירו מאות אלפי דולרים

שני השודדים החמושים, שהצליחו להשתלט ביום שני על רכב משוריין שהוביל סכום גדול של כסף מזומן ליד בירת מלזיה קואלה לאמפור, חשבו על הכל. טוב, כמעט על הכל. רכב המילוט של השניים היה כל כך קטן, שהם נאלצו לוותר על יותר ממחצית מהכסף שהצליחו לשדוד ונמלטו רק עם מה שהצליחו לדחוס לתוכו.
 
חמשת המאבטחים לא עזרו, אבל רוב הכסף נשאר בזירת השוד
 חמשת המאבטחים לא עזרו, אבל רוב הכסף נשאר בזירת השוד 
 צילום: אילוסטרציה: flickr, qnr 
 
יממה לאחר השוד, מסרה המשטרה כי השניים נמלטו עם סכום של 524 אלף דולר, בעוד ש-786 אלף דולר נוספים נותרו מיותמים בזירת השוד. "אני חושב שהשודדים היו די מטומטמים", אמר מפקד המחוז בו התרחש האירוע. "התכנון שלהם היה בעל ראייה מאוד קצרה".

מחקירה ראשונית עולה, כי השודדים תקפו את חמשת אנשי האבטחה של הרכב המשוריין ביציאה ממרכז קניות גדול. אחד השודדים השתלט על רכבם ואילו השני חבר אליו עם רכב המילוט, שהסתבר כאמור כקטן מדי כדי לברוח עם כל השלל. חמשת המאבטחים עוכבו לחקירה, כיוון שהמשטרה חושדת שאחד מהם העביר לשודדים מידע שאפשר את המבצע. (איי.פי)
 

מצרים: שלום, מדברים מהכלא, כמה עולה משפחתית עם זיתים?

בתי הכלא של מצרים ידועים בתנאיהם הקשים, אך לכבוד חודש הרמדאן הקדוש לכל המוסלמים ברחבי העולם, החליט בית המשפט לפנק את האסירים. בתום מאבק משפטי ממושך, פסקו השופטים כי מותר לאסירים להזמין אוכל ממסעדות אל תוך הכלא כדי לשבור את הצום.
 
האסירים מעדיפים פיצה
 האסירים מעדיפים פיצה 
 צילום: flickr, The Pizza Review 
 
העיתון "אל-אהראם" דיווח כי האסירים, שמשלמים על המזון מכספם, מעבירים את ההזמנות לסוהרים, ואלה דואגים לבצע אותן, כך שיגיעו אל האסירים לקראת שעת שבירת הצום. לדברי גורם בשירות בתי הסוהר של מצרים, המנהג צפוי להימשך גם אחרי חודש הרמדאן.

למקרה שתהיתם אילו סוגי מזון מרבים האסירים להזמין אל בתי הכלא, העיתון שביצע תחקיר מקיף בעניין מגלה: המנות האהובות על האסירים במצרים הן קבבים ופיצות. (רויטרס)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by