בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
בועז יונה הורשע במסגרת עסקת טיעון  

בועז יונה הורשע במסגרת עסקת טיעון

 
פלילים ומשפט |
 
מאיר ברדוגו

במסגרת עסקת הטיעון שנחתמה עם מנכ"ל חפציבה לשעבר צפוי בית המשפט להטיל עליו שבע שנות מאסר בפועל • לפני הדיון אמר יונה: "אני מרגיש שעשיתי טעות ומגיעה לאותם אנשים סליחה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בירושלים הרשיע הבוקר (שני) את מנכ"ל חפציבה לשעבר בועז יונה.
 
יונה הואשם ביו היתר בקבלת דבר במרמה בִנסיבות מחמירות, אי קיום הוראות לחוק ניירות ערך, רישום כוזב במסמכי תאגיד ובגניבה בידי מורשה.

במסגרת עסקת הטיעון שנחתמה עם יונה צפוי בית המשפט להטיל עליו שבע שנות מאסר בפועל והוא יחוייב לפצות את רוכשי הדירות בסכום של ארבעה מיליוני שקלים.

בכניסה לְאולם בית המשפט צעקו לעברו של יונה כמה מנפגעי חפציבה "הרסת לנו את החיים". יונה עצמו אמר לפני תחילת הדיון: "אני מרגיש שעשיתי טעות ומגיעה לאותם אנשים סליחה".
 
 

כתב האישום כלל 9 סעיפי אשמה

בכתב האישום שהוגש נגד יונה בחודש יולי יוחסו לו תשעה אישומים הכוללים שורה של עבירות חמורות אותן ביצע כשהשתמש בכספם של רוכשי הדירות למטרות אחרות מאלו שלשמן הופקדו.

נגד יונה הוגשו תשעה סעיפי אישום הנוגעים לגניבה בידי מורשה, קשר להונאה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גניבה בידי מורשה, רישום כוזב במסמכי תאגיד, זיוף מסמכים בכוונה לקבל באמצעותם דבר בנסיבות מחמירות, שימוש במסמך מזוייף, גניבה בידי מנהל ועשיית פעולה ברכוש אסור.

מכתב האישום עולה כי על פי הנחיות מנכ"ל חפציבה לשעבר, פעלו עובדי חפציבה כדי לעשות שימוש בכספים שנתקבלו מרוכשי הדירות שלא למטרה שלשמה הופקדו בידיהם, ושלא על פי ההרשאה שניתה להם. כספים אלו הופקדו בחשבונות שונים בשליטתו של יונה, בחשבונות איישים ובחשבנות של בני משפחות של עובדי חפציבה ובחשבונות נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by