בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
נציגי ש"ס במו"מ הקואליציוני: לא נשב בממשלה שתדון על י-ם 

נציגי ש"ס במו"מ הקואליציוני: לא נשב בממשלה שתדון על י-ם

 
פוליטי-מדיני |
 
רונן ליבוביץ`

בפגישה עם צוות המשא ומתן של קדימה, זנחו אנשי ש"ס את העניין הכלכלי-חברתי ובחרו לדבר על סוגיית ירושלים במסגרת תהליך השלום עם הפלסטינים. לדבריהם, ש"ס לא תשב בשום ממשלה שתהיה מוכנה לדון על ירושלים במסגרת המשא ומתן המדיני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ציפי לבני ממשיכה במגעים הקואליציוניים כדי להרכיב את ממשלתה, והיום (שני) אחרי הצהריים נועד צוות המשא ומתן של קדימה עם הצוות של ש"ס. בניגוד לפגישות הקודמות, בהן עסקו הצדדים בעיקר בתחום הכלכלי, הפעם עמדה במרכז השיחות סוגיית ירושלים.
 
לא מוכן לדבר על ירושלים. ישי
 לא מוכן לדבר על ירושלים. ישי 
 צילום: אורי פורת 
 
אנשי ש"ס הם שהעלו את נושא ירושלים במסגרת המשא ומתן עם הרשות הפלסטינית, והדגישו כי על פי תפיסת המפלגה "אין לנהל מו"מ על ירושלים כלל בכל צורה, בכל מובן ובכל מסגרת". לדבריה, ש"ס לא תשב בשום ממשלה שתהיה מוכנה לדון על ירושלים במסגרת המשא ומתן המדיני.

בכל הקשור לתחום הכלכלי-חברתי, לא חלה כל התקדמות בין הצדדים מעבר למה שסוכם בפגישה הקודמת. אז, כזכור, הציעו אנשי קדימה לש"ס, כי דרישתם להעלאת קצבאות הילדים תוחלף במענקי משפחה. בתום הפגישה, שהתקיימה ביום חמישי, אמרו אנשיה של לבני כי בין הצדדים הושגה "התקדמות זהירה".

קודם לכן היום, נועד צוות המשא ומתן של קדימה עם חיים אורון וזהבה גלאון ממרצ. במהלך הפגישה הושם דגש מיוחד על ההתמודדות עם המשבר הפיננסי ועל דרכים ליצירת רשתות ביטחון לקרנות הפנסיה והגמל. כמו כן, הציגו אנשי מרצ את תביעותיהם בעניין לחלוקת תפקידים בממשלה ובכנסת. פגישה נוספת בין הצדדים תתקיים אחרי יום כיפור.

אתמול נועדו, כזכור, לבני, ברק ושבעה כלכלנית בכירים, כדי לדון בפן הכלכלי של המשא ומתן הקואליציוני. מקורבי לבני הגדירו את הפגישה "טובה" ואמרו שעסקה לא רק בדרישת ברק להגדיל את תקרת ההוצאה של התקציב מ-1.7 ל-2.5 מיליארד שקלים, אלא במשבר הפיננסי באופן כללי. לדברי המקורבים, רק אחד משבעת הכלכלנית תמך בדרישת ברק להגדיל את תקרת ההוצאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by