בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מגיפת שפעת קטסטרופית צפויה ב-2006 

מגיפת שפעת קטסטרופית צפויה ב-2006

 
 
חדשות  נענע


אחרי התפרצות השפעת השנה, צופים מדענים כי בעוד שש שנים צפויים למות מיליוני אנשים באירופה, בעיקר בגלל חוסר המוכנות של הממשלות האירופיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעוד בריטניה יוצאת מהתפרצות השפעת הגדולה ביותר בעשור האחרון, מדענים מזהירים שהמגפה הבאה צפויה להרוג מיליונים, כך מוסרת סוכנות רויטרס. המדענים חוששים שהוירוס יעבור מוטאציות לכדי רוצח מסוכן יותר מזה שהרג כ-40 מיליון אנשים באירופה, מיד עם סיום מלחמת העולם הראשונה.

אינפלואנזה - שפעת בשפה היומיומית, הוא חיידק הדומה לטובלרון שהורג 4000 איש בבריטניה מדי יום. רוב הקורבנות הם קשישים ואלו שגופם חלש ממילא בגלל מחלות לב ונשימה. בנובמבר, המקרים הראשונים של השפעת הגיעו לבתי החולים, והרופאים נפנפו את הבאים בטענה שמדובר בהצטננות בלבד. מאוחר יותר החלה התופעה להתפשט, והרופאים ספרו מספר שיא של חולים בעשוריים האחרונים.

בדצמבר הוכרז בבריטניה מצב חירום הנהוג במקרים של מגיפה (יותר מארבעה חולים לאלף נפשות) ונדרשה התערבות של הממשלה כדי לעזור לבתי החולים להתמודד עם הלחץ שנוצר.

בתסריט המוצע על ידי המדענים שצופים את המגיפה הבאה, הכל ייעשה מאוחר מדי ומעט מדי, וכשיתעוררו השלטונות כבר תהיה תחת ידם מגיפה בקנה מידה ארמגדוני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by