בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
חשבון הנפש של משפחות הפשע 

חשבון הנפש של משפחות הפשע

 
פלילים ומשפט |
 
דורון נחום

לקראת יום כיפור ריכזנו רשימה של משפחות הפשע בישראל, בדקנו מהן החשדות המיוחסים לאנשים וגם ממי הם צריכים לבקש סליחה ביום זה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

משפחת אלפרון

צריך לבקש סליחה ממשפחת אבוטבול. יעקב אלפרון
 צריך לבקש סליחה ממשפחת אבוטבול. יעקב אלפרון 
 צילום: ישראל סאן 
 
יעקב אלפרון: על פי חשדות המשטרה - ראש משפחת פשע. צריך לבקש סליחה מעמיר מולנר לאחר שבחודש יולי השנה נידון אלפרון לשנה וחצי מאסר על-תנאי, לאחר שהיה מעורב בקטטה עם אנשיו של מולנר, סליחה מהמשטרה לאחר שבביתו נתפס נשק ותחמושת וסליחה נוספת צריך לבקש אלפרון ממשפחת אבוטבול, אשר ביניהם, כך לפי המשטרה, יש סכסוך מתמשך ועקוב מדם.
 
צריך להתנצל בפני המשטרה. דרור אלפרון
 צריך להתנצל בפני המשטרה. דרור אלפרון 
 צילום: חדשות 10 
 
דרור אלפרון: בנו של יעקב אלפרון ואחד מהיעדים הבכירים של המשטרה. את הסליחה הראשונה צריך לבקש דרור מהמשטרה: אלפרון הצעיר הצליח להעביד סביב השעון עשרות חוקרים ובלשים בניסיון לאתר אותו בכל פעם שירד למחתרת והוא בכל פעם הצליח לשים ללעג את המשטרה שלא הצליחה לתפוס אותו. את הסליחה השנייה הוא צריך לבקש מרפי אוחנה - לפי טענת המשטרה נשקו של דרור היה זה שממנו בוצע הירי לעברו (חשד זה הופרך). את הסליחה השלישית הוא צריך לבקש מעמיר מולנר לאחר שעל פי החשד היה מעורב בדקירתו.
 

משפחת אבוטבול

 
צ'רלי אבוטבול: לא ברור אם צ'רלי הוא זה שצריך לבקש את הסליחה לאחר שעיצבן אנשים שרצו לחסלו, או שאילו צריכים לבקש סליחה ממנו לאחר שירו בו לאור היום בנתניה. צ'רלי נחשב בכיר במשפחת הפשע אבוטבול, אך יחד עם זאת הרשעתו האחרונה הייתה בגין הפעלת ספינות קזינו באילת. ניסיון החיסול שלו השנה השאיר את המשטרה עם הרבה סימני שאלה. במשטרה מנסים לנחש האם את הניסיון הובילו המשפחות המתחרות או אולי חיילים שלו עצמו שבגדו.
 
 
נחשב למתון יותר. פרנסואה אבוטבול
 נחשב למתון יותר. פרנסואה אבוטבול   
פרנסואה אבוטבול (הקטן): לטענת המשטרה בנו של צ'רלי אבוטבול צריך לבקש סליחה ממשפחתו של הנער רענן לוי. נגד פרנסואה מתנהל בימים אלה משפט באשמה שרצח את לוי בכניסה למועדון בקיבוץ שפיים לפני כשלוש שנים.

פרנסואה אבוטבול (הגדול): אחיינו של צ'רלי ובין היעדים המרכזיים של המשטרה, נחשב למתון יותר מבני המשפחה האחרים. לטענת המשטרה הוא צריך לבקש סליחה מבתי העסק מהם סחט דמי חסות ומאנשים שונים בהם פגע. ב-2006 השתחרר פרנסואה מריצוי עונשו בגין עבירות של סחיטת דמי חסות, עבירות אלימות ועבירות נשק.
 
מוגדר זמן רב כיעד מרכזי. עמיר מולנר
 מוגדר זמן רב כיעד מרכזי. עמיר מולנר 
 צילום: ערוץ 10 
 
עמיר מולנר: מוגדר כבר זמן רב כאחד מהיעדים המרכזיים של המשטרה. צריך כנראה לבקש סליחה מאב הבית של "מגדלי אקירוב' היוקרתיים בתל אביב. על פי החשד הוא אחראי לפיצוץ מטען החבלה מתחת למכוניתו של האיש. יש לו סכסוך מתמשך עם משפחת אלפרון וסכסוכים נוספים בעולם הפשע.
 
ריקו שירזי : במשטרה מאמינים כי שירזי צריך לבקש סליחה מקורבנות עבירותיו: גבייה אלימה, סחיטה, איומים, הלבנת הון והימורים לא חוקיים. את מעמדו של שירזי, שנחשב לראש ארגון פשע, הוא תפס לאחר רציחתו של משה דוד (דמארי), שנחשב לאחד העבריינים הבכירים באזור נתניה.
 

משפחת קדושים

משפחת קדושים: במשטרה חושדים כי המשפחה צריכה להתנצל בפני משפחת אלפרון עמה יש לה סכסוך מתמשך על רקע השתלטות על שוק סחיטת הבקבוקים באזור השרון. בין המשפחות מתח רב ורק השבוע נרצח ביריות צעיר בשנות העשרים לחייו בהרצלייה. במשטרה מאמינים כי יש לכך קשר לסכסוך זה.
 

משפחת עבד אל-קאדר

משפחת עבד אל-קאדר: נחשבת למשפחת פשע בכירה באזור המשולש והצפון. יחד עם משפחת חרירי (ע"ע) עמה היא מסוכסכת, צריכה משפחת עבד אל-קאדר לבקש סליחה מעשרות האנשים שנרצחו או נפלו קורבן למעשי אלימות, על פי טענת המשטרה - כחלק מהסכסכוך.
 

משפחת חרירי

נאסר חרירי
 נאסר חרירי 
 צילום: ערוץ 10 
 
משפחת חרירי: נחשבת ליעד מרכזי של המשטרה ושולטת בחלק מגזרת השרון והמשולש. לטענת המשטרה, המשפחה (יחד עם משפחת עבד אל-קאדר) צריכה לבקש סליחה ממי שנפגע כתוצאה מהסכסוך בין שתי המשפחות על רקע שליטה באזורי התפעול.
 

משפחת אברג'יל

מבכירי היעדים של המשטרה. יצחק אברג'יל
 מבכירי היעדים של המשטרה. יצחק אברג'יל 
 צילום: חדשות 10 
 
יצחק אברג'יל: מבכירי היעדים של המשטרה. יכול להיות שהוא זה שצריך לבקש סליחה מאלכס לאוטין שנותר אלמן וילדיו נותרו יתומים, לאחר שמרגירטה לאוטין נרצחה בחוף טובגו בבת ים. אברג'יל נעצר השנה בחשד כי היה קשור לרצח שאירע כאשר מתנקש חמוש באקדח ירה לעבר יעד אחר, החטיא ופגע בלאוטין בשוגג. המשטרה לא הצליחה לקשר אותו לרצח אך כעת עומדת כנגדו בקשת הסגרה מטעם רשויות החוק בארצות הברית בנושא סחר בסמים וניסיון חיסול.
 
ארה"ב מבקשת להסגירו. מאיר אברג'יל
 ארה"ב מבקשת להסגירו. מאיר אברג'יל 
 צילום: חדשות 10 
 
מאיר אברג'יל: צריך (לכאורה) לבקש סליחה מהשלטונות בארצות הברית. על פי החשד אברג'יל ניהל יחג עם אחיו יצחק רשת של סחר בכדורי אקסטזי אותם התכוון להבריח לארצות הבית. בימים האלו עומדת כנגדו בקשת הסגרה, לאחר חקירה משותפת של היחידה לחקירות בין לאומיות של משטרת ישראל והיחידה ללוחמה בסמים האמריקנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by