בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
מופז: אנו רוצים להמשיך לחיות בדו קיום 

מופז: אנו רוצים להמשיך לחיות בדו קיום

 
פוליטי-מדיני |
 
רונן ליבוביץ`

בנאום שנשא הערב בפני פעילים פוליטיים התייחס השר שאול מופז למהומות בעכו. "לא היינו רוצים שהאירוע שהתפתח ביום הכיפורים בעכו יהיה מנת חלקנו במקומות אחרים. עלינו לשמור על הדו קיום מכל משמר". מופז גם דיבר בשבחיה של מפלגתו, והבטיח לתמוך במתמודדי קדימה בבחירות לרשויות המקומיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר שאול מופז קורא הערב להרגעת הרוחות בעכו: "אני רוצה לומר לתושבי העיר עכו ולתושבי מדינת ישראל: אנחנו מדינה שחיה בדו קיום. זו חלק מהוויית חיינו. בדרך שאנו הולכים ביחד חיים זה לצד זה יהודים וערבים".
 
"לפחות 50 אחוזים מתומכי קדימה היו איתנו". מופז
 "לפחות 50 אחוזים מתומכי קדימה היו איתנו". מופז   
בדברים שנשא הערב בכנס פוליטי בטירת הכרמל הוסיף מופז כי "יש שני כללים שאזרחיה של מדינת ישראל צריכים לשמור עליהם במציאות זו: אזרחיה של מדינת ישראל הם שומרי חוק, אין איש מעל החוק. הדבר השני הוא שעל כל אחד לכבד את האחר. את ימי החג, ימי התשובה, ימי התפילה אנו חייבים לעשות בכל יום ויום ובכל מקום ומקום. לא היינו רוצים שהאירוע שהתפתח ביום הכיפורים בעכו יהיה מנת חלקנו במקומות אחרים. אנו רוצים להמשיך לחיות בדו קיום ולכן עלינו לשמור על כך מכל משמר".

במהלך הכנס קראו רבים מהדוברים לחזרתו של מופז מפסק הזמן הפוליטי עליו הכריז לאחר הפסדו בבחירות המקדימות בקדימה. מופז סירב לספר מה הן תוכניותיו כעת, אולם אמר: "לפחות חמישים אחוזים מתומכיה של קדימה היו איתנו. לזה יש משמעות גדולה מאוד לטווית דרכה של קדימה והמשך דרכה. כלומר, קדימה היא מפלגת מרכז המייצגת דעות מגוונות אבל מייצגת את מירב הציבור במדינת ישראל. אני בטוח שאנחנו עוד נעשה דברים גדולים מאוד למען מדינת ישראל".

השר מופז פנה לקהל התומכים ואמר להם כי להם כי הם עשו רבות למען עתידה של מדינת ישראל. "המשיכו לפעול באותה הדבקות בכל מה שצריך לעשות למען עתידה של המדינה, כי היא קודמת לכל דבר אחר, ולמען עתידה של התנועה".

מופז אף קרא לפעיליו לסייע במאמצים לקראת הבחירות המקומיות "ביום הזה, אני רוצה לומר לכולכם שאני מתגייס באופן אישי על מנת לעזור בבחירות המוניציפאליות באופן שנוכל להביא למקסימום הצלחה של כל המתמודדים מטעמה של קדימה".

בנאומו, מופז אף הודיע כי ישא מחר דברים בישיבת מועצת קדימה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by