בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
"הנחתי את המשטרה לגלות אפס סובלנות לאלימות בעכו" 

"הנחתי את המשטרה לגלות אפס סובלנות לאלימות בעכו"

 
פוליטי-מדיני |
 
רונן ליבוביץ`

בפתח ישיבת הממשלה אמר ראש הממשלה אהוד אולמרט כי יש להפסיק מיידית את מקרי האלימות בעכו. בהתייחסו למצב הכלכלי אמר "המערכת הכלכלית בישראל יציבה ואין סיבה לחרדה, או לנקיטת פעולות בלתי שקולות - נמשיך לנהוג באחריות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד אולמרט התייחס הבוקר (ראשון) בפתח ישיבת הממשלה לשני הנושאים הבוערים שעל סדר היום, המצב בעכו והמשבר הכלכלי. אולמרט אמר כי הנחה את המשטרה לפעול באפס סובלנות כלפי גילויי האלימות בעכו וציין בנוגע למצב הכלכלי כי הצעדים המרכזיים שנועדו להגן על המשק הישראלי מפני השפעות הזירה הבין לאומית נעשו לפני זמן רב.
 
"לא ניתן היה למזער את השפעת המשק העולמי לולא נקטה הממשלה התנהלות מרסנת וזהירה"
 "לא ניתן היה למזער את השפעת המשק העולמי לולא נקטה הממשלה התנהלות מרסנת וזהירה" 
 צילום: חדשות 10 - ארכיון 
 
לדברי ראש הממשלה "אין ספק שהעברת התקציב בממשלה גרמה לתחושת יציבות של המשק הישראלי בהשוואה למקומות אחרים. המערכת הכלכלית בישראל יציבה ואין סיבה לחרדה או לנקיטת פעולות בלתי שקולות. נמשיך לנהוג באחריות". עוד ציין ראש הממשלה כי במהלך הישיבה צפויים שר האוצר ונגיד בנק ישראל לתת סקירה על המשבר הכלכלי בתקופה האחרונה.

"יש אומרים שהכלכלה הישראלית פעלה בצורה שמרנית, בדיעבד מסתבר ששמרנות זה יתרון ולא חיסרון, השמרנות נשאה עד עכשיו פירות חיוביים". אולמרט הוסיף כי אין ספק שהעברת התקציב בממשלה גרמה לתחושת היציבות והחוסן של המשק הישראלי, "שלא יהיה ספק, לא ניתן היה למזער את השפעת המשק העולמי לולא נקטה הממשלה התנהלות מרסנת וזהירה".

לגבי המצב בעכו אמר אולמרט כי שוחח עם השר לביטחון הפנים אבי דיכטר ומפכ"ל המשטרה וביקש מהם למסור דיווח לממשלה יש להפסיק מיידית את מקרי האלימות. "העיר עכו הייתה במשך שנים רבות עיר משותפת, יש תחושה שקבוצה קטנה של תושבים קיצונים משני הצדדים מחזיקים את תושבי העיר כבני ערובה". לדברי ראש הממשלה המשטרה הונחתה לגלות אפס סובלנות כלפי גילויי אלימות כדי להביא להפסקתה המיידית. "אין אלטרנטיבה אחרת בישראל" - דברי ראש הממשלה.
 
 
אולמרט התייחס גם לביקורו האחרון ברוסיה וסיפר כי ביקש מהנשיא הרוסי שלא ימכור נשק לאזורי מצוקה, ובין היתר אזורים שנמצאים בחיכוך פוטנציאלי עם ישראל. "יצאתי מעודד מהפגישות ושמחתי לקרוא בתקשורת הבין-לאומית שנשק רוסי חדיש לא יימכר לאזורי מצוקה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by