בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה: היו תנועות בחשבון הנאמנות של ויצמן בשנה וחצי האחרונות 

המשטרה: היו תנועות בחשבון הנאמנות של ויצמן בשנה וחצי האחרונות

 
 
חדשות  נענע

עומדת לבדוק למי עוד היה גישה למסמכים בפרשה. בפרקליטות טוענים כי יש להמשיך ולגבות עדויות בנושא, אך עושים מאמצים להמנע מפתיחת חקירה כנגד ויצמן; מעצרו של החשוד בגניבת המסמכים בפרשה הוארך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בחשבון הנאמנות של הנשיא עזר ויצמן, אליו הועברו הכספים מאיש העסקים אדוארד סרוסי, היו תנועות גם בשנה וחצי האחרונות, כך טוענת היום (חמישי) המשטרה בדיון להארכת מעצרו של אבי פלקסר, החשוד כי גנב מסמכים הנוגעים לפרשה.

מעצרו של פלקסר, שהיה חשב במשרדו של עורך הדין חנינא ברנדס, לשעבר עורך דינו של ויצמן, הוארך בשישה ימים. הוא חשוד בגניבת המסמכים הנוגעים להעברת הכספים מאיש העסקים אדוארד סרוסי לנשיא ויצמן. המשטרה ציינה במהלך הדיון כי החקירה בעניין פלקסר נמצאת רק בתחילתה.

חבר הכנסת מיקי איתן מהליכוד קורא לשחרר את פלקסר, שלדבריו רק חשף את המסמכים. מעצרו, אומר איתן, ירתיע אחרים מלחשוף שחיתויות.

קול ישראל מדווח כי במשטרה טוענים כי פלקסר ניסה להעלים ואף לשרוף מקצת המסמכים שהיו ברשותו. במשטרה מתכוונים גם לבדוק לאלו גורמים נוספים הייתה גישה למסמכים.
היום העביר ויצמן לפרקליטות חומר נוסף הקשור לפרשה. אולם בפרקליטות אומרים כי דרושות השלמות בבדיקת הפרשה, וכי אין די במסמכים שהועברו אליהם בכדי לקבל תמונה מלאה ולהגיע לידי החלטה.


גורמים בפרקליטות: ויצמן יחקר רק בלית ברירה

בפרקליטות שוקלים לגבות עוד עדויות ממעורבים נוספים בפרשה, כשהסוגיה הקשה מכל העומדת בפני החלטה היא האם יהיה צורך לגבות עדות גם מהנשיא, צעד חסר תקדים בארץ. מקול ישראל נמסר עוד כי בפרקליטות אומרים שרק בלית ברירה יחקר גם ויצמן, וכי כרגע הם מחפשים מוצא שימנע פתיחת חקירה משטרתית רשמית כנגד ויצמן.

ועוד בפרשה: עו"ד פנחס רובין, פרקליטו של איש העסקים סרוסי, אמר היום בראיון לגלי צה"ל כי סרוסי העביר את הכספים לויצמן כמתנה אישית, וללא ציפיה לקבל תמורה.

ויצמן: ``אני אופטימי``

הנשיא עצמו אמר הבוקר כי הוא אופטימי בקשר לתוצאות הבדיקה של הפרקליטות. "אני מרגיש שלא פשעתי" אמר הנשיא. "אני ממתין להחלטת הפרקליטה ארבל. אחרי שתהיה החלטה, אני אגיב. אני אופטימי, וכל חיי אני אופטימי". ויצמן קיבל היום כמתוכנן כתבי האמנה ממספר שגרירים, והכחיש את הידיעות על כך שנעשה חיפוש אחרי מוצא של כבוד שיביא לפרישתו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by