בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
התבטאויות המתנחלים מ"חוות פדרמן" יחקרו 

התבטאויות המתנחלים מ"חוות פדרמן" יחקרו

 
פלילים ומשפט |
 
חדשות nana10

בעקבות קריאות חריפות וקשות של מתנחלים מהמאחז הבלי חוקי "חוות פדרמן", הנחה המשנה לפרקליט המדינה את המשרטה לפתוח בחקירה. על פי החשד יש בדברים כדי להוות הסתה לאלימות. "ההתבטאויות מהוות חציה של קו אדום" נאמר במכתב שכתב רז נזרי ממשרד היועץ המשפטי לממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היועץ המשפטי הורה היום (ראשון) למשטרה לפתוח בחקירה פלילית בחשד להסתה לאלימות, בעקבות התבטאויות המתנחלים שפונו הלילה מהמאחז הבלתי חוקי "חוות פדרמן" הסמוך לקריית ארבע. כך עולה ממכתב ששלח ע"ד רז נזרי, עוזר בכיר ליועץ המשפטי לממשלה, בתגובה לפנייתו של חבר הכנסת אבשלום (אבו) וילן ממרצ.
 
סירב לגנות את הדברים הקשים. פדרמן
 סירב לגנות את הדברים הקשים. פדרמן   
במכתב מבהיר נזרי כי ההחלטה נתקבלה על דעתו של היועמ"ש, ואף מצטט מדבריהם של המתנחלים בגלי צה"ל תוך שהוא מדגיש חלקים אשר יש בהם חשד להסתה: "יימח שמם של כוחות ההגנה, אנחנו מייחלים שיינגפו בפני אויביהם, שכולם יהיו גלעד שליט, שכולם יהרגו ושכולם ישחטו כי זה מה שמגיע להם. צריך לבצע פיגועע נקמה בחיילי צה"ל".

"נדמה שאין כמעט חולק, כי התבטאויות בוטות ומקוממות אלה מהוות חצייה של 'קו אדום', ולא ניתן לראותן כחוסות תחת צילו של 'חופש הביטוי' אף שצל זה הוא רחב ביותר, ומדיניותינו ככלל בעניינים מעין אלה היא מרוסנת ומצומצמת", נאמר במכתב. "התבטאויות אלה חריגות בחומרתן, ולפיכך נמצא מקום לחרוג ממדיניות זו ולהורות על פתיחה בחקירה פלילית נגד הדובר/ים."

איש הימין הקיצוני, נועם פדרמן, שעל שמו קרוי המאחז, סרב היום לגנות את הדברים הקשים : "לא שמעתי ולכן אין לי מה להגיד" אמר פדרמן לקראת הארכת מעצרו בחשד כי תקף שוטר במהלך הפינוי ושבר את רגלו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by