בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דמי המנוי בסלקום יעלו ב- %40 

דמי המנוי בסלקום יעלו ב- %40

 
 
חדשות נענע


החל מיום א' סלקום מעלה מחירים, גם שירותי הרשת והשיחות מטוקמן יתייקרו; הבשורה הטובה: מבצע הנחות ל- 2 מספרים, והודעות טקסט חינם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפעילת הרשת הסלולרית סלקום הודיעה היום (רביעי) כי החל מיום ראשון הקרוב היא מתכוונת לייקר את דמי המנוי החודשיים וחלק משירותי הרשת שלה.

העיתון גלובס דיווח כי דמי המנוי החודשיים יעלו ב- %40 ל- 34.5 שקל, במקום 24.95 כיום, תעריף זמן האוויר לשיחות היוצאות מטוקמן יתייקר ב-%11, ל-76.34 אגורות בדקה, וכן יתייקרו שירותי הרשת השונים בכ-%9.5. השירותים שיתייקרו הם שיחה מזוהה, מספר מאסטר, חיוג קולי וכוכבית 007.

כנגד הודיעה סלקום כי שירות סלקום טקסט יהפוך לשירות ללא תשלום. השירות מאפשר לשלוח הודעות באמצעות אתר האינטרנט של החברה, או באמצעות כוכבית 666, וכן לקבל הודעות למכשיר הסלקום ולקרוא אותן.

סלקום גם הכריזה על תוכנית הנחות חדשה בשוק, בשם "שיחות החודש". התוכנית תתן למצטרפים הנחה של %50 על זמן האוויר בשיחות לשניים או שלושה יעדים, כאשר בניגוד למצב כיום אין צורך לבחור את היעדים מראש. היעדים יזוהו אוטומטית, כאלו שעימם שוחח הלקוח במשך הזמן המצטבר הרב ביותר באותו חודש., המחיר לתוכנית הכוללת 2 יעדים ישלם 9.99 שקלים בחודש(כולל מע``מ), ולתוכנית 3 יעדים ישלם 12.99 שקל בחודש.ההטבה תחול גם על שיחות לחו``ל אבל לא על שיחות, שבוצעו לשליפת הודעות מהמשיבון של הטלפון הסלולרי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by