בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי מדיני 
לבני: אני מצפה מכל הסיעות לקבוע מועד בחירות בהקדם 

לבני: אני מצפה מכל הסיעות לקבוע מועד בחירות בהקדם

 
פוליטי מדיני |
 
חדשות nana10

שרת החוץ ויו"ר קדימה דיברה בישיבת הסיעה, ורמזה כי היא מצפה מסיעות הכנסת להגיע להסכמה מהירה על תאריך לבחירות מוקדמות • "אני מצפה זאת במיוחד ממי שקרא לבחירות בכל החודשים האחרונים", אמרה • ברק אמר בישיבת סיעת העבודה כי "משיקולי אחריות לאומית איפשרנו בנפש חפצה לקדימה להקים ממשלה רחבה, משלא הסתייע אנחנו הולכים לבחירות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר קדימה, השר ציפי לבני, אמרה בצהריים (שני) בישיבת סיעת קדימה כי "חשוב שהבחירות יהיו במהירות רבה ולתת לעם את היציבות ולכן היינו צריכים לחתוך עכשיו ובמהרה וללכת לבחירות".
 
 
לבני רמזה כי היא מצפה מכל סיעות הכנסת שלא לדחות את מועד הבחירות ולקיימן בתוך 90 הימים המותרים בחוק. "ביקשתי מיו"ר הקואליציה להגיש הצעת חוק לפיזור הכנסת, ואני מצפה מכל הסיעות לעשות את הבחירות תוך זמן קצר. אני מצפה לזה ממי שקרא לבחירות בכל החודשים האחרונים".

שרת החוץ המשיכה ואמרה כי "בבחירות האלה יקבע מי יהיה ראש הממשלה הבא של ישראל. כולנו קמנו היום לסקרים מחמיאים וזה חשוב, אבל כדי לתרגם אותם למציאות אנחנו צריכים קדימה מאוחדת וחזקה שהולכת ביחד זאת הדרך היחידה שקדימה תוכל לממש את הפוטנציאל הענק שיש לה".

לבני התייחסה גם לפערים ההולכים וקטנים בין המפלגות במרכז המפה הפוליטית בישראל. "החיתוך לגושים הוא פוליטיקה של העבר וזאת הסיבה שקדימה קמה", אמרה יו"ר קדימה, והוסיפה "הסיפור של ימין ושמאל הוא מהעבר והחשיבות של קדימה היא כמפלגת מרכז והיא תוכל אחרי שתנצח להקים קואליציה עם מרכיבים שונים מסיעות הבית".
 

ברק: להחליף את הקפיטליזם החברתי מבית מדרש הימין

יו"ר מפלגת העבודה, אהוד ברק, אמר בישיבת הסיעה שלו כי "הובלתי את המשא ומתן שלנו עם קדימה בדרך הטובה ביותר. משיקולי אחריות לאומית איפשרנו בנפש חפצה לקדימה להקים ממשלה רחבה ויציבה. משלא הסתייע אנחנו הולכים לבחירות".

ברק ביקש להדגיש את מצעה של העבודה בפני המפלגות האחרות ואמר "אנחנו נבדלים ברקורד שלנו בנושא המדיני בטחוני, נכונותנו להתקדם בכל הערוצים ולדון בהסדר אזורי כולל עם רגל כלכלית חזקה תוך עמידה על האינטרסים שלנו".

שר הביטחון המשיך ואמר "אנחנו נבדלים מהסיעות האחרות בתגובה שאנחנו חושבים שהיא הנדרשת לצונאמי הכלכלי. דווקא בגלל המיתון צריך להשקיע בתשתיות, בחינוך, ברשת ביטחון לשכבות החלשות ובמוכנות לפרוס רשת גם למערכות פיננסיות אם וכאשר זה יידרש. הגיע הזמן להחליף את הקפיטליזם החזירי מבית משרדו של הימין במדיניות כלכלית עם אחריות חברתית".

 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by