בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
נתניהו: בעזרת השם, נקים ממשלת אחדות לאומית 

נתניהו: בעזרת השם, נקים ממשלת אחדות לאומית

 
פוליטי-מדיני |
 
חדשות nana10

יו"ר האופוזיציה היה הנואם האחרון בטקס פתיחת כנס החורף של הכנסת ה-17 • בנאום סוער, שהופסק בקריאות ביניים רבות, שטח נתניהו את חזון מפלגתו להנהגת מדינת ישראל • "אין לי שום ספק שאם נקבל את אמון העם שוב, נצליח שוב בביטחון, בכלכלה ובחינוך" אמר יו"ר האופוזיציה שקרא להקמת "ממשלת אחדות לאומית, חזקה ויציבה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו פתח את נאומו בטקס פתיחת כנס החורף של הכנסת ה-17 בפנייה להוריו של החייל החטוף, גלעד שליט.
 
"לפני שעה קלה בסיעת הליכוד פנו אלינו אביבה ונועם שליט וביקשו מאיתנו 'אל תשכחו את גלעד'. אני מבקש לומר לכם בשם כולנו, משפחת שליט, לא נשכח את גלעד. ולא נחדל לשאוף לשחרורו".

יו"ר האופוזיציה אמר לחברי הכנסת כי אין לו "שום ספק שאם נקבל את אמון העם שוב, נצליח שוב בביטחון, בכלכלה ובחינוך. חברי ואני מאמינים שיראל יכולה להצליח ובעזרת השם, נקים ממשלה שתצליח, ממשלת אחדות לאומית, חזקה ויציבה".

נאומו של נתניהו, שהופסק לעיתים תכופות בקריאות ביניים, עסק ב"שלושה אתגרים כבירים" שבפניהם ישראל ניצבת לדברי נתניהו, והם: "משבר כלכלי עולמי, נסיגה מתמדת בהשגים של תלמידי ישראל, ומעל הכל איומים ביטחוניים חמורים מצד מדינות וארגוני טרור".

"היום המשק שלנו נמצא במצב טוב יותר מרוב כלכלות העולם. הסיבה לכך היא שבעת המשבר הקודם אנחנו, כהנהגה הכלכלית של ישראל, נקטנו בצעדים הנכונים והקשים כדי להציל את המשק... אבל אני מציע שלא נתבסם מההישגים, כי הסופה בדרך והגלים הראשונים לוכחים את החוף. חברי ואני מאמינים שישראל יכולה לצאת מחוזקת מהמשבר, אבל הדבר תלוי במנהיגות כמו שהוא תלוי במדיניות. נתניהו הבטיח לאולמרט כי עד הבחירות "נתמוך בכל צעד חירום הנדרש לייצוב הכלכלה".
 
 
"שיפור החינוך יהיה אחד מאבני היסוד של הממשלה בראשותינו. אנו חייבים לתת הזדמנות שווה לכל ילד וילדה בישראל - יהודים ולא יהודים כאחד. רק כך נאפשר להם להתמודד בהצלחה עם האתגרים שהעולם החדש יציב להם". - אמירה זו גררה קריאות של חברי כנסת שונים שאמרו לנתניהו כי הבטחותיו מוקלטות.

"האתגר השלישי והאחרון שאנו עומדים בפניו הוא הביטחון האישי והלאומי. אנו חייבים להילחם בנגע הפשיעה והאלימות הנורא שמשתולל בבתי הספר, בחוף הים, במועדונים - בכל מקום. אני מאמין שמדינת ישראל שהדפה בהצלחה גלי טרור יכולה גם למגר את הנגע הזה".

"האתגר החשוב מכל הוא הביטחון הלאומי. אין לי כוונה להרחיב את הדיבור על האיום הקיומי מאיראן - זה 12 שנה שאני מזהיר מאיום זה ודעותיי ברורות. ראש ממשלה המדיניות שלי תהיה אחת, איראן לא תתחמש בנשק גרעיני".
 
"המדיניות של נסיגות חד צדדיות קרבה את הטרור לעמנו - אנו נפסיק עימה. עם זאת, הוא אמר "אנו רוצים בשלום ונעשה כל מאמץ להשיגו. שלום עושים מתוך עוצמה ולא מתוך חולשה. היום קריאה נכונה של המציאות מבינה למסקנה אחת ברורה: כל שטח שנוציא משליטת צה"ל יתפס על ידי החמאס. לא ננהל משא ומתן על ירושלים, בירתו של עם ישראל מזה 3000 שנה, לא עשיתי זאת בעבר ואנחנו מתחייבים לא לעשות זאת בעתיד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by