בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
אמריקה 
מחנה מקיין: מצער שהתקשורת תומכת בבירור באובמה 

מחנה מקיין: מצער שהתקשורת תומכת בבירור באובמה

 
אמריקה |
 
חדשות nana10

המועמד הרפובליקני לנשיאות מקיין מאשים את המגזין "לוס אנג'לס טיימס" על שדחק לשוליים במכוון פרסום קלטת וידאו משנת 2003 בה נראה אובמה נואם על ידידותו עם הפלסטיני ראשיד קאהלידי. "ארגון חדשות חשוב ומרכזי דוחק במכוון ידיעה שהיתה עשויה לשפוך אור על הקשר בין השניים". ובמקביל התפרסם הבוקר סקר שבו מוביל אובמה על מקיין בלא פחות מ-16%

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, הסנאטור ג'ון מקיין, מאשים את המגזין "לוס אנג'לס טיימס" על שדחק לשוליים באופן מכוון את פרסומה של קלטת וידאו משנת 2003 בה נראה יריבו הפוליטי, המועמד הדמוקרטי ברק אובמה, בסעודה חגיגית נואם על ידידותו עם הפלסטיני ראשיד קאהלידי.
 
מחנה מקיין: " מצער מאוד שהתקשורת מביעה תמיכה ברורה במועמד הדמוקרטי"
 מחנה מקיין: " מצער מאוד שהתקשורת מביעה תמיכה ברורה במועמד הדמוקרטי" 
 צילום: AP 
 
ארה"ב בוחרת - סיקור מיוחד ב-nana10

לטענת מקיין, המגזין אמנם דיווח בחודש אפריל 2008 על קיומה של קלטת הוידאו ואף תיאר בהרחבה על קשריו של אובמה עם פלסטינים ויהודים אולם מעולם לא פרסם את התמונות עצמן.

"ארגון חדשות חשוב ומרכזי דחק במכוון ידיעה שהיה עשויה לשפוך אור על הקשר בין אובמה לקאהלידי" טוען דובר מסע הבחירות של מקיין, מייקל גולדפרב. "הבחירות יתקיימו בעוד שבוע וזה מצער מאוד שהתקשורת תומכת בבירור במועמד הדמוקרטי, עד שעלינו לדרוש בפומבי מה"לוס אנג'לס טיימס" למלא את תפקידו ולפרסם את המידע".

עורך ה"לוס אנג'לס טיימס" מסר כי הקלטת לא פורסמה מאחר והוא קיבל אותה ממקור שביקש להישאר בעילום שם ונתן אותה בתנאי שהיא לא תפורסם. "המגזין ממלא את הבטחותיו למקורות שלו".
 

אובמה מוביל בפער משמעותי

 
ובמקביל, שישה ימים לבחירות בארה"ב, בסקר חדש שמתפרסם הבוקר מוביל ברק אובמה על ג'ון מקיין בלא פחות מ-16%. עוד עולה מהסקר של מכון המחקר פיו כי בקרב המצביעים השחורים - הרוב מצביעים לאובמה הדמוקרטי, ואילו הבוחרים הלבנים חלוקים בין שני המועמדים.

לעומת זאת בסקר נוסף של מכון הסקרים זוגבי שמתפרסם גם כן הבוקר מוביל אובמה ב-5% בלבד על פני יריבו הרפובליקני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by