בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
המבקר בודק: התנהלות לקויה של המשטרה הובילה לרצח 

המבקר בודק: התנהלות לקויה של המשטרה הובילה לרצח

 
פלילים ומשפט |
 
חדשות nana10

מבקר המדינה בודק לאחרונה מידע על התנהלות לקויה של המפכ"ל ושל בכירים נוספים במשטרה בפרשת רצח של שני סוכנים שהפעילה המשטרה בארגוני פשע. כמו כן נבדק מידע לפיו המשטרה נהגה ברשלנות לפני הרציחות ולאחריהן לא בדקה את עצמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למשרד מבקר המדינה הגיעו לאחרונה מסמכים המצביעים על התנהלות לקויה של קציני משטרה בכירים שהובילה לשתי פרשות רצח בקרב ארגוני פשיעה - כך מפרסם הבוקר (רביעי) "הארץ".
 
מפכ"ל המשטרה. המבקר בודק חשד להתנהלות לקויה בעת שהיה מפקד מחוז מרכז
 מפכ"ל המשטרה. המבקר בודק חשד להתנהלות לקויה בעת שהיה מפקד מחוז מרכז 
 צילום: לע"מ 
 
המידע עוסק בשתי פרשות רצח אשר על פי העדויות קדמו להן סימני אזהרה מהן התעלמו גורמים במשטרה, בהם גם מפכ"ל המשטרה, רב ניצב דודי כהן, בעת שהיה מפקד מחוז המרכז. כמו כן עוסק המידע בטענה כי המשטרה נהגה ברשלנות לפני הרציחות, ואילו לאחריהן גם לא בדקה את עצמה.

מהעדויות עולה, שקודם למעשי הרצח היו למשטרה סימני אזהרה על הכוונה לרצוח שני סוכנים שהפעילה המשטרה בקרב ארגוני הפשיעה, אך למרות זאת בשל מחדלים שונים לא נמנעו. שני המקרים שטרם פוענו היו רציחתו של אייל סלהוב, תושב בני ברק ועבריין שפעל בארגון הפשע של אבי רוחן ונרצח נוסף שעל פרסום שמו מוטל צו איסור פרסום, שהופעל כמקור מודיעיני בארגון הפשע של משפחת ג'רושי.

עוד עולה כי ראש אגף החקירות והמודיעין, ניצב יוחנן דנינו, היה מודע למחדלים וכבר לאחר אירוע בו נשקפה סכנה לחייו של אחד מהסוכנים, הוא הורה לבצע בדיקה מקיפה בעניין. אולם כשזו לא בוצעה לא התעקש דנינו על הבדיקה. זמן קצר לאחר מכן נרצחו בזה אחר זה שני הסוכנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by