בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
חדשות אחרות 
העולם בתמונות 
 
חדשות אחרות |
 
צילום: רויטרס, עריכה: תמי רון

המדור שמח על ההעזה של לבני, מצר על חייהן הקשים של הדוגמניות באשר הן, מתכונן במרץ ליום כל הנשמות הקרב ובא ושואל את נפשו לבלות את הסתיו בפסטיבל השוקולד בפריז

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנופפת לש"ס לשלום

דווקא כשהיה נדמה שכל האוויר יצא מהמפרשים שלה, אחרי המשא ומתן הקואליציוני המתיש והכשלון להרכיב ממשלה, הפתיעה יושבת הראש הנבחרת של קדימה בקריאה מרעננת. בסוג של הנפת אצבע משולשת לש"ס וקריצה לבוחרים החילונים (כן, יש עוד כמה כאלה בארץ) הודיעה לבני כי בכוונתה להגיש לכנסת הצעת חוק שתאפשר נישואים אזרחיים בישראל לכל מי שמוגדרים חסרי דת. שלא כנהוג בהבטחות של תקופת בחירות, לבני התחייבה להניח את ההצעה על שולחנה של הכנסת הנוכחית. אמנם בסופו של יום מדובר בהצהרת כוונות, אבל גם מאלה אנחנו צריכים יותר.
 

מושיט יד לבוחרים

 
המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית יוצא בימים אלה מעורו כדי להושיט ידו לתומכיו ומצביעיו הפוטנציאלים ולקרוא להם לבוא לקלפי ב-4 בנובמבר. מעמדו בסקרים מדשדש; קולין פאוול, מי שהיה מזכיר המדינה של בוש הודיע על תמיכה במועמד הדמוקרטי דווקא; הוושינגטון פוסט התייצב לצד אובמה וכך גם העיתון הנפוץ ביותר באלסקה, משם מגיעה כזכור האישה והתסרוקת, פיילין. גם היהודים שאמורים היו להיות קהל טבעי עבור מקיין הסופר מיליטריסט זולגים לצידו של המועמד מאילינוי. לזכותו של מקיין צריך לומר שהוא פייטר וגם עכשיו, כשלמראית סקר נראה שהקרב הוכרע, הוא עדיין משדר ביטחון ושומר על הומור. מצד שני, נראה שחוש הומור לא היה חסר לו מעולם, תראו את מי הוא מינה לסגנית.
 
 

נזהר ממתנקשים

 
שימו לב לאיש המאיים בצידה השמאלי של התמונה, זה שעומד ליד המועמד הדמוקרטי החייכן. הוא אחד מרבים שתפקידם להגן על הסנטור מאילינוי, מכל אותם אמריקנים שלא עברו את התהליך האבולוציוני הדרוש כדי להתמודד עם הרעיון של נשיא שחור. בתחילת השבוע נחשפה מזימה להתנקש בחייו של אובמה. אומנם היה מדובר בתוכנית הזויה, שאפילו הוגיה ידעו שיש סבירות גדולה יותר שהם ימותו במהלכה מאשר הוא, אבל היא הציפה בחזרה לתודעה את האיומים לחייו של המועמד השחור הראשון לנשיאות. בין אם תומכים בו או לא, חייבים להודות שאובמה מביא עימו הרבה רוח נעורים וחיים לקמפיין הנשיאותי האמריקני. אם יתנקשו בו, האמריקנים בעצם יורים ברגל לעצמם.
 

קונגו למתחילים (מאוד)

 
האומללים בתמונה הם הקורבנות האחרונים של הסיוט בקונגו. מאחר ומדובר בזוועה מבלבלת שמתנהלת הרחק מאיתנו, המדור מתנדב לגלות פכים מההיסטוריה המדממת של הרפובליקה האפריקנית. הסכסוך החל לפני למעלה מעשור ומקורותיו ברצח העם ברואנדה. השואה כללה טבח בבני שבט הטוטסי ובבני שבט ההוטו המתונים. משתמו הקרבות הטוטסי השתלטו על רואנדה וההוטו ברחו לקונגו והמשיכו לתקוף את המדינה. כך נולדה מלחמה בה השתתפו שמונה מדינות ומתו כארבעה מיליון איש. המורדים שברחו לקונגו, הציתו את מלחמת האזרחים שהשתוללה במדינה בין 1998 ל-2003. באוגוסט קרסה הפסקת אש קצרצה וקונגו שבה לבעור. 200 אלף הפכו פליטים מאז. זה רק על קצה המזלג. לקריאה נוספת לחצו כאן.
 

בטנקור בספרד

 
תראו איזו דרך ארוכה עשתה אינגריד בנטקור מהיערות של קולומביה שם הייתה חולה, מוזנחת ונכלאה עם נחשים ארסיים, לטקס הענקת הפרסים של נסיך אסטוריה בספרד. בטנקור שוחררה ביולי האחרון משבי של שש שנים אותן בילתה בחיקה המפחיד של המחתרת המרקסיסטית הקולומביאנית. החיים של בטנקור ידעו שינויים רבים יותר מהמראה של נינט. אחרי שחיה בשלל מדינות, החליטה שהגיע הזמן לחזור הביתה ולהילחם בשחיתות בארצה. בשנת 2002 היא התמודדה בבחירות לנשיאות ואז נחטפה, הולבשה בסרבל ונותקה מהעולם. היום הסיוט הזה מאחוריה, ובנטקור היא יקירת העולם המערבי וגם לקוחה נאמנה של חנויות הקוטור השוות ברחבי הגלובוס. איזו אישה!
 

ארבעה דולרים לקבר

 
הבחור בתמונה מתפרנס לפי קבר – הוא מרוויח ארבעה דולרים לניקוי של אחד. בימים אלה הוא עושה עסקים לא רעים בכלל, מאחר ובפיליפינים, כמו במקומות אחרים ברחבי העולם הנוצרי, מתכוננים ליום כל הנשמות. חג זה מוקדש לנשמותיהם של כל מי שלא היו חכמים מספיק כדי לכפר על חטאיהם עלי אדמות וכעת אינם יכולים להנות מזיוו הניצחי של האל בגן העדן. אך אל דאגה, לכל בעיה - פתרון. בני משפחותיהם של המתים שעדיין מעבירים ימיהם בעמק הבכא שלנו, יכולים להתפלל במרץ עבור המנוחים וכך לקדם את ענייניהם בשמים. למחרת היום הזה מגיע ום כל הקדושים שאותו אתם מכירים בגרסה האמריקנית של ממתק או תעלול.
 

תנו לדוגמניות לחיות

 
לא קל להיות דוגמנית. התפריט מוגבל לחסות וקוקאין, הצלמים נצלנים, המעצבים אכולי קפריזות, צריך לצלם קולקציות קיץ בקור מקפיא וקולקצויות חורף בחום מצמית והבגדים והנעליים, עיניכם הרואות, לא תמיד מספקים נחמה. עוד על שבוע האופנה של מוסקבה כאן.
 

בלינג בלינג

 
הנה רכישה שלא תוכלו להרשות לעצמכם לעולם. ותכלס, אלא אם כן הלכתם לישון והתעוררתם בבוקר סנופ דוג, אין סיבה שתרצו - המכונית הזו מושכת יותר תשומת לב מפנינה רוזנבלום בכנסת. האקסטרווגנזה המנצנצת הוצגה בחנות כולבו יוקרתית באוסקה, בתקווה לשפר את מצב רוחם של הלקוחות ולשחרר את ידם על כרטיס האשראי. המצב הכלכלי בעולם נוגס בחשבון הבנק של כולם, מישראל עד ארצות הברית ובעלי עסק בכל העולם שוברים את הראש כדי למצוא פתרונות יצירתיים שיגרמו לנו להמשיך לבזבז את הכסף שאין. אגב, למקרה שבכל זאת יש לכם קצת חסכונות מהבר מצווה שחפשתם במה להשקיע, המכונית אמנם אינה עומדת למכירה אך היא מוערכת ב-40 מיליון ין או 403 אלף דולרים.
 

עמי ותמי - גרסת המבוגרים

 
כאילו שפריס אינה יעד נחשק ומקסים גם ככה, במיוחד בסתיו, עכשיו יש עוד סיבה לרצות לרכוש כרטיס ולא לשוב לעולם. סלון השוקולד ה-14 יצא לדרך אתמול והוא כולל כל וריאציה על הממכר החוקי שאתם יכולים לחשוב עליה. על המסלול צועדת בגאווה אניטה ג'ייקובסון שלובשת את יצירתה של אווה רשלין שעשויה כולה משוקלד - טייקאוף למבוגרים על המכשפה של עמי ותמי.
 

השם הוא קורילנקו, אולגה קורילנקו

 
ולסיום, מעט זוהר הוליוודי. אתם בוהים בשחקנית האוקראינית אולגה קורילנקו שתגרום לכם לרייר בג'יימס בונד החדש "קוואנטום של נחמה". בניגוד לכל חוקי הטבע המרגל המפורסם ביותר בעולם, רק הולך ונעשה צעיר וחתיך יותר עם השנים. בונד נולד במוחו הקודח של איאן פלמינג בשנת 1953. הוריו של בונד, אם אתם בקטע של ביוגרפיות דמיוניות, נהרגו כשהיה בן 11, הוא למד באיטון והצטרף לשירות החשאי הבריטי - ה-MI6 בשנת 1938. כאמור, עם השנים המרגל הבריטי רק הולך ומשתבח ועיניכם הרואות, גם השחקניות שלצידו לא רעות בכלל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by