בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לא ברור אם המשא ומתן עם סוריה יתחדש השבוע 

לא ברור אם המשא ומתן עם סוריה יתחדש השבוע

 
 
חדשות  נענע

פקיד בכיר בדמשק: אנחנו ממשיכים לסכם את תוצאות הסבב הקודם, עוד לפני שנקבע תאריך לסבב הבא. המשלחות אמורות לצאת לוושינגטון ביום רביעי. הערכה: ברק יסע בכל מקרה, לפגישה המשולשת עם קלינטון וערפאת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בירושלים עדיין לא יודעים אם ביום רביעי הקרוב, כפי שסוכם, אכן יחודש המשא ומתן עם סוריה. זאת, בעקבות דבריו של פקיד בכיר בדמשק לפיהם הסורים ממשיכים לסכם את תוצאות הסבב הקודם ועדיין לא החליטו סופית על מועד קיומו של סבב השיחות השלישי.

הסורים, בכל אופן, דורשים מקלינטון הבטחה להגיע להתקדמות בסוגיית הגבולות עם ישראל. בישראל, לא ידוע דבר על הכוונה לדחות את סבב השיחות. בוושינגטון, מצפים לחידוש השיחות כרגיל.

יועץ התקשורת של ברק אמר הערב לגלי צה"ל: "אם הסורים רוצים לדחות את השיחות, לנו אין שום בעייה אם זה. כשהם מוכנים - שיודיעו לנו".
 

עיתוני סוריה: אסד לא ייפגש עם ברק, ישראל מכשילה המו'מ

היום (שבת) טוענים עיתוני סוריה כי ישראל מכשילה את המשא ומתן בכך שהיא מדליפה את תוכנו של מסמך שפרדסטאון. "ההדלפות מעלות תהיות האם אין בכוונת ישראל לחבל בדיונים", הסבירו העיתונים, שדחו מכל וכל את הצעת ברק לפגישת פסגה עם חאפז אל אסד.

אתמול הודיעה סוריה כי לא תסכים למצב בו מתיישבים יהודיים יחיו תחת שלטונה ברמת הגולן, כפי שדורשת ישראל. לכן, על ישראל להחזיר את כל רמת הגולן ללא כוחות צבאיים וללא מתיישבים. גם הודעה זו באה בעקבות התבטאויות מצד מקורבי ברק בהקשר לעתיד המתיישבים ברמה.

אחד מהכותבים הבכירים בסוכנות הידיעות הסורית הרשמית פרסם אתמול (שישי) מאמר, בו הוא מאשים את ישראל כי חסמה את ההתקדמות שניתן היה להשיג בסיבוב השני של השיחות בשפרדסטאון. לדבריו, מכיוון שישראל התחמקה מהמחויבות שנתנה לנסיגה מלאה מהגולן, נמנעה חתימת ההסכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by