בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
לבני: אסור לתת פתחון פה לרוצח 

לבני: אסור לתת פתחון פה לרוצח

 
פוליטי-מדיני |
 
חדשות nana10

בעקבות הסערה שחוללו הראיונות עם יגאל עמיר בערוצי הטלויזיה, אומרת יו"ר קדימה ציפי לבני כי אסור לתת לרוצח לבטא את דעותיו • "עמיר הוא רוצח קטן ושפל שגרם נזק גדול ועמוק בישראל לדמוקרטיה. כל מיקרופון שניתן לו – הוא משתמש בו על מנת להאדיר את עצמו" כך לבני בראיון לרדיו ירושלים • לבני הזהירה מפני התבטאויות קיצוניות-פליליות ואמרה כי יש להוקיע גם את דברי המתנחלים מקריית ארבע שאיחלו מוות לחיילי צה"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושבת ראש קדימה, ציפי לבני אומרת היום (שישי) כי יש לדון ברצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ובהשלכותיו, אך אסור לתת לרוצח יגאל עמיר הזדמנות לבטא את השקפותיו ודעותיו בכליי התקשורת.
 
"כל מיקרופון שניתן לו – הוא משתמש בו על מנת להאדיר את עצמו ". יגאל עמיר
 "כל מיקרופון שניתן לו – הוא משתמש בו על מנת להאדיר את עצמו ". יגאל עמיר   
בראיון לרינה מצליח ברדיו ירושלים אמרה לבני כי "יגאל עמיר הוא רוצח קטן ושפל שגרם נזק גדול ועמוק בישראל לדמוקרטיה ולחברה הישראלית. אנחנו חייבים לשמר לזכור ולהזכיר את גודל הנזק וגודל האירוע ואנחנו צריכים לגמד ככל שניתן את הרוצח. כל מיקרופון שניתן לו – הוא משתמש בו על מנת להאדיר את עצמו ולעשות את עצמו כהוגה דעות וזה דבר שצריך למנוע ממנו"

על רקע הדברים הללו התייחסה לבני גם לדברים החמורים שאמרו המתנחלים בעקבות פינוי חוות פדרמן: "אנחנו חייבים להוקיע למחות ולטפל משפטית ופלילית בכל אדם אשר מתבטא או פועל באופן כזה, כולל הדברים הנוראיים שנאמרו לפני מספר ימים בקריית ארבע. הדברים בלתי נסבלים וצריכים להיות מטופלים, כי לטעמי זו גם עבירה פלילית".

כזכור ראיונות שהעניק יגאל עמיר לערוצי החדשות בניגוד לכללי בית הכלא עוררו סערה ציבורית ועלו לרוצח במחיר כבד – עמיר יועבר לכלא רמון אשר בנגב שם ישהה בבידוד. בתוך כך בערוץ 2 הוחלט על גניזת הראיון ואילו בערוץ 10 הוחלט על דחיית שידור הכתבה עד להחלטה בדבר.
 

"אין ולא יהיו מחנות"

 
במהלך הראיון התייחסה לבני גם לדיווחים לפיהם אולמרט מתכוון להמשיך לפעול בערוץ הסורי בימיו כראש ממשלת מעבר. "אנחנו נמצאים בממשלת מעבר ערב בחירות. הזכות והחובה של ממשלה כזאת זה לטפל בשוטף ברמת תחזוקה ולתת מענה לבעיות דחופות שעל הפרק, וצריך לנקוט במשנה זהירות בשאר הדברים. זה נכון גם לתהליכים מדיניים."

"אם מדובר בתחזוקה או בתהליך קיים זה עניין אחד. אם מדובר בניסיון של ערב בחירות לקבע עובדות בשטח בנושאים מסוג כזה, אז זה עניין בעייתי".

לבני אף התייחסה למקומו של השר מופז בקדימה וחזרה על דבריה לפיהם מבחינתה הוא מספר 2. "אני הבהרתי מלכתחילה, דקה אחרי הפריימריז שבקדימה אין ולא יהיו מחנות. זה לא מקובל עליי, עזבנו מפלגות שבהן ראינו איזה נזק גורמת המחנאות הפרסונאלית."
 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by