בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
58 מורדים נהרגו בקרבות בצ'צנייה 

58 מורדים נהרגו בקרבות בצ'צנייה

 
 
חדשות  נענע

הרוסים ממשיכים להפגיז את הבירה גרוזני ובמקביל לבצע פשיטות מדלת לדלת. 58 מורדים נהרגו, ההפצצות נמשכות וההערכות הן שבגרוזני נותרו לא יותר מאלפיים לוחמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרוסים ממשיכים לנסות ולהכניע את המורדים הצ`צניים שמתבצרים עדיין בתוך הבירה גרוזני. לאחר יום נוסף, קשה במיוחד, של לחימה, נהרגו 58 מורדים. הרוסים מעריכים כי לא רחוק היום בו רוב הלוחמים בחבל ייכנעו, וכוחות הצבא יוכלו להיכנס לחבל ולכבוש אותו סופית.

סוכנות הידיעות הרוסית דיווחה כי חיילים רוסים ביצעו ביממה האחרונה כ-180 פשיטות מדלת לדלת, בה השמידו ציוד צבאי רב. במקביל, נמשכו ההפגזות הכבדות על חלקיה הדרומיים של גרוזני.
 
אחד ממנהיגי המורדים צוטט על ידי סוכנות הידיעות כאומר כי ההתקפה הלילה היתה "בעלת העוצמה הגדולה ביותר בשנה האחרונה".

הרוסים מעריכים כי בחבל לא נותרו יותר מאלפיים מורדים, רובם צעירים בלתי מנוסים בלחימה. כעת, מחכים הצדדים ל"שלב הסופי" בתוכנית הלחימה הרוסית, בו ייכנסו החיילים לחבל.

התמונות המגיעות מתוך החבל - קשות. גופות מורדים צ`צניים פזורים במקומות רבים ובמקרים רבים מדובר אף בגופות של נשים, זקנים וילדים.

בימים האחרונים חששו הרוסים מבריחת המורדים החוצה, ולכן סגרו את מעברי הגבול לאנשים בגילאי 10-60. כעת, נפתחו מחדש המעברים אך עדיין, סביר להניח, מתבצרים אזרחים בבתים בחבל.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by