בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב - דיונים על תקציב 2001 

בקרוב - דיונים על תקציב 2001

 
 
חדשות נענע

ראש הממשלה מעוניין להתחיל כבר בשבועות הקרובים בדיוני התקציב לשנה הבאה. מעוניין לעצב תקציב חברתי שימחיש את פירות השלום העתידי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורם בכיר בלשכת ראש הממשלה אומר הבוקר (ראשון) כי ברק מעוניין להתחיל כבר בשבועות הקרובים בדיוני התקציב לשנה הבאה ושואף לעצב תקציב שיכלול תוספות משמעותיות בתחומי החינוך הבריאות והרווחה. מגלי צה"ל נמסר כי מטרת הדיונים המוקדמים היא להמחיש לציבור את הרווחים שיביא השלום עם סוריה - עוד לפני מועד עריכת משאל העם.

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה כי הדיונים אכן יפתחו במועד מוקדם, אך הסיבה לכך היא לקחים שהפיק ברק מהכנת התקציב האחרון וכי ראש הממשלה רוצה לאפשר דיונים מעמיקים יותר בבעיות התקציביות שעל הפרק.

השר חיים רמון אמר היום כי "ראש הממשלה קבע שהדיון יתחיל בפברואר-מרץ בכדי שנוכל לבצע דיון מעמיק ורציני, ללא לחץ של זמן. ההחלטה על כך עלתה עוד לפני מספר חודשים, לפני שכלל ידענו כי משא ומתן עם סוריה. מאחר והממשלה הזו החלה לכהן ביולי, לא היה לנו זמן לבצע דיונים מעמיקים ורציניים מספיק כדי לעמוד ביעדים אותם הבטחנו. המטרה היא להתחיל בדיונים זמו רב מראש בכדי שנוכל לבצע את הרפורמות ולעמוד בהבטחות שלנו לציבור בשנה הבאה, ללא כל קשר למשאל העם העתידי על הסכמי השלום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by