בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נרצח פושע המלחמה הסרבי זלייקו רזנאטוביץ'  

נרצח פושע המלחמה הסרבי זלייקו רזנאטוביץ'

 
 
חדשות נענע

המתנקש ירה בו 38 כדורים מטווח קרוב בלובי בבית מלון בבלגראד. ארצות הברית ובריטניה: היינו מעדיפות אם הוא היה נשפט על פשעיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול בשעות אחר הצהריים נרצח זלייקו רזנאטוביץ` (ארקאן), מנהיג מליציה צבאית ופושע מלחמה, בלובי בבית המלון בבלגראד בו שהה.

סוכנות רויטרס מדווחת כי נציגי האופוזיציה לנשיא מילוסוביץ` אומרים כי לפי דעתם המתנקש בחייו של ארקאן, שירה בו 38 כדורים מטווח קצר בלובי בית המלון בו שהה, לא ייתפס לעולם.

ארקאן עמד בראש מליציה צבאית שזרעה פחד ואימה ברחבי הבלקן, והורשע בעבר גם בשוד בנק ומאמינים גם כי הוא היה מקורב מאוד למילוסוביץ` ולמעגל קבלת ההחלטות שלו.

בשנת 97` הואשם ארקאן בפשעים כנגד האנושות בבית המשפט הבינלאומי בהאג, על פעולותיו ביגוסלביה וכן על מעשי זוועה בקרואטיה בשנת 91` ובשנים 92-95 בזמן מלחמת בוסניה. ארקאן הכחיש את ההאשמות.

ארצות הברית ובריטניה מביעות חוסר שביעות רצון מהרצח. שר החוץ הבריטי, רובין קוק, אמר עם זאת, כי הוא אינו מופתע מכך שארקאן נרצח באלימות.

מזכירת המדינה האמריקנית, מדלן אולברייט אמרה כי "אנחנו לא שבעי רצון מרצח ארקאן והיינו מעדיפים אם הוא היה עומד לדין בבית המשפט בהאג על פשעיו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by