בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה סרבה לעצור את האישה. שעתיים אחר כך היא הרגה את הילד 

המשטרה סרבה לעצור את האישה. שעתיים אחר כך היא הרגה את הילד

 
 
חדשות נענע

בעלה התלונן נגדה כמה פעמים בעבר. באותו לילה התחנן בפני השוטרים שירחיקו אותה מהדירה. זה לא עזר, השוטר פנה לפסיכיאטר שטיפל באישה וחיזק את עמדתה. דווקא הבעל נעצר. למחרת זרקה את התינוק מהחלון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השכנים אמרו כי הסוף של הסיפור העצוב הזה היה ידוע מראש. "אתם לא מתביישים ?", שאל בבכי אחד מהם שוטר שהגיע לעצור את האישה. "רק אתמול אמרנו לכם, בואו תעצרו אותה, היא עוד תעשה משהו. עכשיו אתם באים?".

והסוף הגיע, היום (ראשון) בשעות הצהריים. אמא כבת שלושים השליכה את בנה בן השלושה חודשים מהחלון שבקומה הרביעית. צוות מגן דוד אדום שהגיע לשכונה שבקריית מוצקין, קבע את מותו מייד.

מאז גיל 16 מטופלת האם בבתי חולים פסיכיאטריים. אביו של התינוק טוען כי פנה בעבר כמה פעמים למשטרה בתלונות כנגד אשתו, אך השוטרים העדיפו שלא לעשות דבר.

גם בליל שבת, יום לפני הטרגדיה, פנה לשוטרים. הם הגיעו ובחרו להתקשר לפסיכיאטר של האישה שאמר כי אינו מאמין שתעשה משהו לעצמה או לילדיה. מאוחר יותר עצרו השוטרים דווקא את הבעל שהתלונן.

"אני מצטערת על זה שהרגתי את הילד שלי. עשיתי את זה בחוסר שפיות", אמרה לאחר שנעצרה. הבעל מירר בבכי על התינוק שאיננו ועל אוזלת ידם של השוטרים.

מהמשטרה נמסר כי לאחר שהשליכה את התינוק, השליכה האם גם את הכלב של בני המשפחה. זמן קצר לאחר מכן נמצאה משוטטת ברחובות כשהיא עירומה ואוחזת בידה סכין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by