בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: אם סוריה רוצה פסק-זמן זה בסדר 

ברק: אם סוריה רוצה פסק-זמן זה בסדר

 
 
חדשות נענע

סוריה עדיין לא הודיעה אם תשתתף בשיחות שאמורות להתחיל ביום רביעי. אם לא תיענה ישראל לדרישה לשוב לקוי 67. ברק בתגובה: זה בסדר אם אסד רוצה לחשוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יומיים לפני חידוש השיחות בין ישראל לסוריה בארצות-הברית, עדיין לא ברור האם סוריה תשתתף בשיחות. אתמול אמרו גורמים מדיניים סורים כי הם עדיין מסכמים את תוצאות סבב השיחות הקודם, ולא מוכנים עדיין לסבב שיחות נוסף. הסורים גם דורשים מהאמריקאים הבטחה להגיע להסכמה עם ישראל על נסיגה מהגולן לפי קוי 67 כתנאי להמשך השיחות.

הבוקר המשיכו עיתוני סוריה בהתבטאויות נוקשות בנוגע לתהליך השלום, ודרשו כי ישראל תיסוג גם מדרום לבנון במקביל לנסיגה מהגולן.

בישראל מסרבים להתרגש מההצהרות הסוריות. "יש כאן בבירור טקטיקה. ישראל לא מוכנה לקבל כל טקטיקה שמשמעותה תנאים מוקדמים לדיונים", אמר שר החוץ, דוד לוי, בראיון לקול ישראל. "שלום הוא לא קבלה או אי-קבלה של הדרישות הסוריות".

ראש הממשלה אהוד ברק אמר היום לגלי-צה"ל כי "אם הךסורים רוצים לקחת פסק זמן לחשוב - זה בסדר מבחינתנו". ברק הוסיף כי לא יצהיר מראש על נכונות לנסיגה לקוי 67 כדרישת סוריה. לגבי הנסיגה המתוכננת אמר ברק כי נראה שישראל תשלים את הנסיגה כבר בימים הקרובים, אך לא תחזיר את אבו-דיס ליד ירושלים לשליטה פלסטינית.

סוכנות רויטרס מוסרת כי לדברי מקורות מדיניים, ראש הממשלה יחליט כנראה לנסוע לארצות-הברית בכל מקרה, ולהגיע לפגישה המתוכננת עם ערפאת וקלינטון.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by