בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פוטין מתרכך; מבקש הבנה מאירופה 

פוטין מתרכך; מבקש הבנה מאירופה

 
 
חדשות  נענע


הנשיא הרוסי המכהן נפגש היום עם משלחת אירופית בכירה וביקש ממנה להסתמך על עובדות ולא על תעמולה בבואה לבחון את המצב בצ'צ'ניה, שם צרים כוחות רוסיים על הבירה גרוזני

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נשיא רוסיה המכהן ולאדימיר פוטין קרא היום (שני) להבנה מערבית את מצבה של רוסיה במערכה הצבאית בצ`צ`ניה המורדת, מאמץ בכך קו רך יותר בשיחות עם נציגים אירופאים. בעת ששני הצדדים שוחחו, פצצות ופגזי מרגמה המשיכו לנחות בתוך גרוזני, במה שכונה על ידי מפקדים בצבא הרוסי כשלב מכריע בקמפיין להשגת שליטה בבירה הצ`צ`נית, שם מצטופפים 000,40 אזרחים בתנאי מצור קשים, כמעט ללא מזון.


פוטין, שעמדתו התקיפה בנושא הצ`צ`ני הפכה אותו לאיש הפופולרי ביותר ברוסיה, אירח משלחת של ממועצת אירופה, לשיחות הראשונות בנושא הצ`צ`ני מאז החליף פוטין את הנשיא הקודם בוריס ילצין, שהתפטר לפני כשבועיים.

"אנו מבינים את דאגתה של הקהילה הבינלאומית בנוגע למאורעות המתרחשים בצפון הקווקז", אמר פוטין ללורד דיוויד ראסל-ג`ונסטון, נשיא המשלחת הפרלמנטרית של המועצה האירופית, בפגישה עם בכירים רוסיים נוספים. "אך אנו רוצים שהקהילה הבינלאומית תבין גם את עמדתנו, בכך שתסתמך על עובדות אמיתיות על המצב, מדיווחי אמת ולא מתעמולה", הוסיף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by