בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון שוחח עם אסד 

קלינטון שוחח עם אסד

 
 
חדשות  נענע

דובר הבית הלבן אמר כי ביטול השיחות הוא מסוג ה"עוויתות והזעזועים" שהיו צפויים ממילא בתהליך השלום בין ישראל וסוריה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית ביל קלינטון שוחח הערב (שלישי) עם נשיא סוריה חאפז אל-אסד בניסיון למצוא דרכים להניע את תהליך השלום ישראל קדימה, יום אחרי שבוטל סבב שיחות בין שתי המדינות. דובר הבית הלבן אמר כי קלינטון שוחח עם אסד במשך כשעה. "זו הייתה שיחה מועילה...סיכוי טוב לבחינה של הנושאים. הם דנו במקום שבו אנו נמצאים בתהליך ואיך נוכל לנוע קדימה מכאן", אמר.

קלינטון הביע בעבר את נכונותו לעשות כל שניתן כדי לקדם את השיחות בין ישראל לסוריה. עוזריו ניסו היום להבהיר כי ציפו לבעיות בדרך את השלום, וכי ביטול סבב השיחות הוא חלק מהבעיות הצפויות הללו. "תמיד ידענו שזה תהליך קשה הכולל נושאים מסובכים ואף אחד לא ציפה אי פעם שדברים יעבדו כמו שעון או שיהיו נטולי עוויתות וזעזועים", אמר הדובר ג`ו לוקהארט.

עוד מסר לוקהארט כי ארצות הברית קבעה, מתוקף תפקידה כמתווכת, שכרגע אין זה הדבר החשוב ביותר לדחוף קדימה את התהליך, וכי עבודה נוספת חייבת להיעשות. "אין טעם בשיחות לשם שיחות", אמר.

במקביל, יאסר ערפאת נמצא בימים אלו בוושינגטון והוא צפוי להיפגש על הנשיא קלינטון ביום חמישי. ערפאת צפוי לבקש מקלינטון ללחוץ על ישראל לעמוד בלוח הזמנים שנקבע על דעת שלושת הצדדים, לוח זמנים הקובע כי עד ספטמבר יושג הסכם קבע.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by