בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיגריות 'לייט' אינן קלות בכלל 

סיגריות 'לייט' אינן קלות בכלל

 
 
חדשות  נענע


כך מגלה מחקר אמריקני חדש, שמצא כי מעשני הסיגריות הקלות לכאורה שואפים יותר חזק ויותר פעמים כדי "לפצות" את עצמם על המחסור בניקוטין, וסופגים אותה כמות של זפת לריאותיהם כמו אחיהם המעשנים ה"רגילים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעשנים "מפצים" את עצמם על הכמויות המוקטנות של זפת וניקוטין בסיגריות ה"לייט" על ידי שאיפה חזקה יותר ותכופה יותר, אמרו היום (שלישי) חוקרים. החוקרים אישרו את ציפיותיהם של מומחים רבים, שטענו כי סיגריות ה"לייט חדלות להיות קלות כשהן מגיעות לידיו של המעשן, כך מסרה סוכנות רויטרס.

למעשה, אנשים המעשנים סיגריות קלות אלו מקבלים כמות כפולה של ניקוטין מזו שהיצרנים טוענים שהם מקבלים. "טבלאות הזפת והניקוטין מטעות את הצרכנים", אמרה ג`ודית וויקפלד מהועדה למוצרי טבק בוושינגטון.

מירניה ג`ורג`ביץ` ועמיתיה בקרן הבריאות האמריקנית השוו מעשנים חיים למכונות עישון ששימשו עד עתה למדידת כמויות הניקוטין והזפת. קבוצת החוקרים בדקה 133 מעשנים, 56 מהם עישנו סיגריות "לייט" ו-77 עישנו סיגריות רגילות. החוקרים בחנו את בדלי הסיגריות שהשאירו המעשנים והשתמשו במכונה לבדיקת זרימת העשן.

מעשנים מקבוצת ה"לייט" שאפו שאיפות ארוכות יותר מחבריהם, המעשנים הרגילים, בערך פי אחת וחצי יותר. הם גם שאפו יותר פעמים פר סיגריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by