בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תוצאות הסופה: נזק - אחד עשר מיליון, כנרת - סנטימטר אחד 

תוצאות הסופה: נזק - אחד עשר מיליון, כנרת - סנטימטר אחד

 
 
חדשות נענע

ביום שאחרי הסופה הגדולה מתפנים במשק לבחון את הנזק: אחד עשר מיליוני שקלים. הגשם, מסתבר, לא היה מרכיב משמעותי בסופה ומפלס הכינרת עלה רק בסנטימטר. החזאים מבטיחים ממחר סופה חדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

במרכז השלטון המקומי מעריכים היום (רביעי) את עלות ההיערכות לסופה ואת נזקיה ב-11 מיליון שקל. נראה כי הגשם לא היווה מרכיב עיקרי בסופה שכבר עברה את חופינו: מפלס הכנרת עלה ביממה האחרונה רק בסנטימטר אחד, והוא עומד כעת על מפלס של 212.98 מתחת לפני הים, שהם רק שני סנטימטרים מעל הקו האדום התחתון. בחברת מקורות אמרו הערב כי הם מצפים לעלייה של כ-4 סנטימטרים נוספים עד מחר, כתוצאה מזרימת נחלי הגליל והגולן אל האגם.

עשרה צריפים השייכים לבדואים משבט הג`הלין במדבר יהודה נעקרו ממקומם. המשפחות שנותרו ללא קורת גג מצאו מקלט אצל קרובי משפחה. בנוסף, ארבעה בנייני מגורים בשכונת ``שער עלייה`` בחיפה היו מנותקים ביממה האחרונה מחשמל - ולמרות פניות של הדיירים למוקד 103 של חברת החשמל, הזרם לא חודש.מחברת החשמל נמסר כי הבעיות "יפתרו במהרה"
.
מצפה דני ליד היישוב מכמש בשומרון פונה מתושביו עקב הסופה. התושבים עזבו את המקום בעצמם, לאחר הסופה הרימה באוויר קרוואן בן יותר מ-4 טונות. המשפחה שהתגוררה בקרוואן נמלטה לאחר שהקרוואן החל להתנדנד. "המקרר רקד בתוך הקרוואן" מספרת בת המשפחה "תוך שניות כל הבית שלנו עף". תושבי מצפה דני הבטיחו לשוב בקרוב למטחז, "רוחנו תגבר על הרוח שבחוץ" אמרו התושבים ל"מבט לחדשות".

מהשרות המטאורולוגי נמסר הערב (רביעי) כי החל ממחר בצהריים תחדור מערכת חורפית חדשה לאזור. החזאים מצפים לרוחות במהירות של עד ל-70 קמ"ש, גשמים ברוב חלקי הארץ וסופת שלגים בחרמון. בהרי הגליל ובהרים הגבוהים קיים סיכוי לשלג ביום חמישי לפנות בוקר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by