בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טראנסמטה חשפה אמש את המעבד החדש 

טראנסמטה חשפה אמש את המעבד החדש

 
 
חדשות נענע

לאחר חודשים של סודיות מוחלטת סביב הפרוייקט חושבת הערב החברה את דור העתיד של המעבדים למחשבים, מעבדי ה"קרוזו". המעבדים יותאמו במיוחד לטלפונים סלולאריים ולמחשבים-נישאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת טראנסמטה חשפה הערב (רביעי) במסיבת עיתונאים את מעבד "קרוזו" שנחשב למעבד הראשון בדור החדש של המעבדים.

המעבד, שקרוי על שמו של רובינזון קרוזו מיועד בעיקר לשוק האינטרנט העתידי. הוא מותאם במיוחד למכשירים ניידים, מאחר ולהערכת מפתחי טראנסמטה יעבור כל שוק האינטרנט בשנים הקרובות למשתמשים ניידים(MOBILE USER). המעבד הותאם במיוחד לטלפונים סלולאריים, מחשבים נישאים ומצרים ניידים אחרים. לטענת מפתחי המעבד החדש, עד כה יוצרו רק מעבדים למחשבים נייחים, ומוזערו כדי להתאים למחשבים וטלפונים ניידים.

המעבד החדש מותאם לגמרי לתמיכה בגלישה באינטרנט, המפתחים הקפידו על 4 יישומים עיקריים: תמיכה מלאה בתשתית פי. סי, אפשרות להרצה של כל סוגי מערכות ההפעלה, תאימות מלאה ל-X86 והרמת דפדפנים. המעבד החדש גם יתמול בחומרות של PLUG-IN בכל מכשיר בו יותקן.

היום הציגה החברה את שני המעבדים הראשונים במשפחת "קרוזו": מעבד במהירות של 400 מגה-הרץ ומעבד במהירות של 700 מגה-הרץ. לדברי המפתחים מעבדים אלה כבר היום חזקים מספיק בכדי להפעיל כל מערכת הפעלה בשוק - כולל לינוקס. לטענת המפתחים, החידוש העיקרי במעבדים הוא כי התוכנה הופכת להיות לחלק בלתי נפרד מהחומרה במעבד. בחברה צופים כי עקב מספר הולך וגדל של משימות שעל המעבדים של היום לבצע, השילוב בין השניים יתן את הפיתרון לבעיות טכניות נפוצות רבות.

החברה חשפה את הסכם השותפות עם IBM במסגרתו עבד צוות של IBM על פיתוח ה"קרוזו". החברה גם קיבלה גישה לטכנולוגיה שIBM מפתחת בתחום המוליכים למחצה.

חברת טראנסמטה הוקמה בשנת 1995 על מנת לפתח את מעבד "קרוזו". משרדיה הראשיים של החברה שוכנים בקליפורניה אך יש לה גם סניפים ביפן ובטיוואן. יושב-ראש החברה שמונה לאחרונה הוא מורי גולדמן (לשעבר ממוטורולה) ויו בארנס מקומפאק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by