בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מלחמה בעזה 
אבא של נתנאל שנפצע בקרב: "קרה לו נס" 

אבא של נתנאל שנפצע בקרב: "קרה לו נס"

 
מלחמה בעזה |
 
חדשות nana 10

חיים חלג, אביו של נתנאל שנפצע בעזה וזכה אתמול לביקור מנשיא המדינה, מספר על הרשמים של בנו מהלחימה, על המוראל הגבוה, ועל התקרית בה נפצע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(5:34 דק')

ביום שבו נפצע בנו נתנאל בעזה, חיים חלג צפה בטלוויזיה וניסה לחפש את דמותו בין שאר החיילים. "אמרתי, היי - זה דומה לו , כל החיילים דומים". אני ואשתי נכנסנו לכוננות ספיגה, וכשצלצל הטלפון נדרכנו.
 
חיים נזכר בפעם האחרונה שדיבר עם נתנאל , ממש לפני הכניסה הקרקעית בשבת. "אחרי ההבדלה הוא אמר לנו שבוע טוב, ובירכתי אותו כמו שאני תמיד מברך אותו". הטלפון בא ממש יום אחר כך."ואז קיבלתי שיחה, מקצינה, וחשבתי אולי הייתה איזו הפוגה. אבל זה היה נתנאל, והוא אמר לי אבא אל תדאג נפצעתי קל, ואין מה לדאוג. אני ואשתי באנו אליו מהר באוטו, וכשראינו אותו בכינו, אבל הוא לא בכה.הוא היה חזק".

"הוא נפצע בג'בליה. הם התקרבו להיכנס לבית, והוא ראה משהו, לא ממש ברור - איזה חוט או פלסטיק, ופתאום הוא היה בתוך מארב. " אומר חיים על התקרית בה נפצע נתנאל, "התחילו לירות עליהם נשק קל וטילים. זה היה ממש נס, הטילים שרקו מעליהם, התפוצצו לידם ושום דבר. ממש נס."

נתנאל נותח ואחר כך, כשהחל בהחלמה זכה לביקור מנשיא המדינה , שמעון פרס."אני לא הייתי בפגישה", מספר חיים, "אבל אמרו לי שהוא אמר לנשיא מילים כדורבנות, שהנשיא היה ממש מרוצה ממנו. להיכנס עד הסוף, לא לוותר להם. אני אומר אותו דבר.אני מאחוריו ומאחורי כל החיילים".

"הוא רוצה כבר לחזור להילחם, אבל אני לא אתן לו. כמו כל החיילים- הרצון המוטיבציה האחדות זה מעל ומעבר, זה משהו שעוד לא ראיתי. ממש מרגש."
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by