בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חקירה פלילית כנגד הנשיא וייצמן 

חקירה פלילית כנגד הנשיא וייצמן

 
 
חדשות  נענע

היועץ המשפטי לממשלה ופרקליטת המדינה החליטו לפתוח בחקירה הפלילית לאחר שהתגלה שהנשיא היה כרוך בקשרים עסקיים עם המיליונר סרוסי גם לאחר שמונה לשר בממשלת ישראל. הנשיא קרא לחקור אותו כאחד האדם, ולהגיע במהירות האפשרית לחקר האמת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה בתולדות מדינת ישראל הוחלט על פתיחת חקירה פלילית כנגד נשיא מכהן.

היועץ המשפטי לממשלה ופרקליטת המדינה החליטו היום (חמישי) לפתוח בחקירה פלילית נגד נשיא המדינה עזר וייצמן. מגלי צה"ל נמסר כי בעקבות גילויי הימים האחרונים כינסו אתמול השניים ישיבה מיוחדת בהשתתפות מפכ"ל המשטרה, ראש אגף החקירות וראש צוות הבדיקה והחליטו לפתוח בחקירה פלילית כדי להגיע לשורש יחסיו של הנשיא וייצמן עם המיליונר אדוארד סרוסי.

 
בימים האחרונים התגלו ממצאים המראים כי וייצמן היה בקשרים עסקיים עם סרוסי, קשרים שהתפרשו על השנים 1983-84, אל תוך תקופת כהונתו של וייצמן כשר בממשלת ישראל. החקירה תועבר ככל הנראה אל היחידה הארצית לחקירות הונאה.

פרקליטיו של הנשיא, עורכי הדין ויינרוט וויינשטיין פרסמו הודעה ובה הם מוסרים כי בעקבות מסכת השמעות והרכילות, לשון ההודעה, שמתפרסמים בעת האחרונה בעיתונות הישראלית, ועל מנת לחסוך פלפולים מיותרים, קורא הנשיא וייצמן למשטרה לחקור אותו כאחרון האזרחים, ואפילו תחת חקירה, וזאת כדי להגיע לאמת. הנשיא קורא למשטרה לסיים את החקירה במהירות האפשרית.

גורמים במשטרה מסרו היום כי במעשיו של ויצמן קיים חשד לעבירות מס. עוד אמרו אותם גורמים כי ייתכן כי על חלק מהעבירות לכאורה, יחול חוק ההתיישנות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by