בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מכירת תרופות דרך האינטרנט - למרות איסור משרד הבריאות 

מכירת תרופות דרך האינטרנט - למרות איסור משרד הבריאות

 
 
חדשות נענע

רשת בתי המרקחת שור-טבצ'ניק העלתה לאוויר את האתר שלה המאפשר רכישת אלפי פריטים, בהם גם תרופות, האסורות למכירה באינטרנט על פי הנחיות משרד הבריאות. מנכ"ל הרשת: משרד הבריאות לא רואה מה קורה בעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשת בתי המרקחת שור טבצ`ניק משיקה בימים אלו את אתר האינטרנט החדש שלה, בו הושקעו כ- 2.5 מיליון דולר. מדובר באתר המסחרי הראשון בישראל, העוסק בתחום הפארמה.

באתר יימכרו גם תרופות, למרות שמשרד הבריאות אוסר על שיווק תרופות באמצעות האינטרנט. מנכ"ל שור-טבצ`ניק הגיב בעניין לעיתון ידיעות אחרונות ואמר כי "משרד הבריאות אינו מתייחס למה שקורה בעולם. אין סיבה לא למכור תרופות ללא מרשם באופן ישיר באמצעות האינטרנט. בארה"ב נמכרו כשליש מהתרופות באמצעות קטלוגים, עוד לפני עידן האינטרנט".

דובר שרד הבריאות, יורם מלכה, אמר כי "כל מדינות העולם מתמודדות בנושא זה, ובאיחוד האירופי פועלות שתי קבוצות הבוחנות התוויית קווים מנחים לדרכי ניפוק התרופות מהיבט בטיחות הציבור". לדברי מלכה, בימים אלו מוקמת במשרד ועדה לגיבוש מדיניות בנושא.

באתר החדש ניתן להזמין כ- 500 תרופות ללא מרשם. הזמנות שיתקבלו במהלך שעות היום באזור ת"א יגיעו לבית הלקוח תוך ארבע שעות, באזורים מחוץ לת"א שבין נתניה לרחובות מובטחת אספקה תוך חמש שעות, ולשאר אזורי הארץ תוך 24 שעות. דמי המשלוח עומדים על 9.9 שקל.

ניתן גם להעביר מרשמים לתרופות בפקס, למזמין יימסר מחיר התרופה ולאחר אישורו היא תשלח לביתו. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by