בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר חמש שנות מאסר, ההאקר המסוכן בעולם משתחרר מהכלא 

לאחר חמש שנות מאסר, ההאקר המסוכן בעולם משתחרר מהכלא

 
 
חדשות  נענע

ההגבלות שהוטלו על קווין מיטניק (36): אסור לו לעבוד על מחשבים, להשתמש בטלפון סלולרי, לצפות בטלוויזיה מקושרת לאינטרנט או להשתמש בתוכנות למיניהן. נאסר לפני חמש שנים, לאחר שגרם נזק אדיר לחברות הגדולות בארה'ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ההאקר המפורסם והמסוכן ביותר בארצות הברית ובעולם צפוי להשתחרר היום (שישי) מהכלא. הוא נמצא במאסר כבר חמש שנים, לאחר שפרץ דרך האינטרנט למערכות המחשבים של "מוטורולה", "נוקיה", "נובל", "סאן מערכות", אוניברסיטאות ומוסדות אחרים. הנזק שגרם נאמד במיליוני דולרים.

תנאי השיחרור שלו לא מאפשרים לו כלל להתקרב למכשירים טכנולוגיים. החל ממחשבים, תוכנות ומודמים, דרך טלוויזיה מקושרת לאינטרנט וכלה בטלפון סלולרי. כל דבר שיכול לאפשר לו גישה לרשת המידע העולמית - אסור.

"הוא ייאלץ לעמוד במקום אחד ולא לזוז במשך שלוש שנים", אמר עורך דינו. השופט, לעומת זאת, אמר כי הוא מודאג מאוד מכל מגע אפשרי בין מיטניק, שבגיל עשר רשם את הפריצה הראשונה בחייו, לבין האינטרנט.

כרגע ההאקר המפורסם רוצה ללמוד באוניברסיטה את מקצוע המחשבים, אלא שעל פי תנאי השיחרור אסור לו להדפיס עבודות על מחשבים. עורכי דינו מתכוונים לפנות לבית המשפט כדי לקבל אישור מיוחד לצורך הלימודים.

בראיון שנתן לפני שנתפס בשנת 1995 לתוכנית "ששים דקות" של CBS אמר כי הוא עושה זאת בשביל הכיף. "אני משיג גבול מושלם, אני לא מחשיב את עצמי כגנב", הסביר.

ידיעה שפורסמה בסוכנות AP.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by