בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
יועצו של אולמרט על טלנסקי: זו לא חסינות ולא חצי חסינות 

יועצו של אולמרט על טלנסקי: זו לא חסינות ולא חצי חסינות

 
פלילים ומשפט |
 
רונן ליבוביץ`

אמיר דן התייחס להודעה הפרקליטות, לפיה התביעה האמריקנית תעניק חסינות חלקית לעד המרכזי בפרשת "מעטפות הכסף" • לדבריו, "גם האמריקנים הבינו כעת את מה שכבר הוכחנו בחקירה הנגדית לגבי חוסר מהימנותו של טלנסקי והבעייתיות של גרסאותיו הרבות והמשונות" • נציג הפרקליטות: "טלנסקי מחוייב לשוב להשלמת עדותו בישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסביבת ראש הממשלה לא מתרגשים היום (ראשון) מהודעת הפרקליטות, לפיה התביעה בארצות הברית תעניק חסינות חלקית למשה טלנסקי, העד המרכזי בפרשת "מעטפות הכסף", בה חשוד ראש הממשלה.
 
 
"גם האמריקנים הבינו כעת את מה שכבר הוכחנו בחקירה הנגדית לגבי חוסר מהימנותו של טלנסקי והבעייתיות של גרסאותיו הרבות והמשונות", אמר יועץ התקשורת של ראש הממשלה, אמיר דן. "לכן בחרו האמריקנים שלא להעניק לטלנסקי חסינות ולא חצי חסינות".

דבריו של דן מגיעים זמן קצר אחרי שנציג פרקליטות מחוז ירושלים, עורך הדין אורי קורב, הודיע לפרקליטו של משה טלנסקי בישראל, עורך הדין ז'אק חן, כי רשויות התביעה בארצות הברית החליטו להעניק לטלנסקי חסינות חלקית.

מהמכתב שקיבל עו"ד חן עולה, כי התביעה האמריקנית הודיעה לעמיתיהם בישראל שעדותו של טלנסקי בבתי המשפט בארץ לא תשמש נגדו בכל חקירה בארצות הברית. עם זאת, נאמר במכתב כי כל מילה שתיאמר על דוכן הנאשמים תוכל לשמש לפתיחת חקירות נוספות נגדו, וכי האמריקנים יוכלו לעשות שימוש בכל מידע שיינתן בעדות לצורך סגירת קצוות חוט, או חקירות נוספות נגד אנשים המעורבים בעניין.

נציג הפרקליטות הזכיר במכתב, כי "מר טלנסקי התחייב בבית המשפט, ללא תנאי, להגיע לישראל כדי להשלים את עדותו. לפיכך, בלי קשר למענה האמור של הרשויות בארצות הברית, מחויב מר טלנסקי להתייצב בפני בית המשפט בישראל להשלמת עדותו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by