בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היום נפתחת החקירה הפלילית כנגד ויצמן 

היום נפתחת החקירה הפלילית כנגד ויצמן

 
 
חדשות נענע


מפכ"ל המשטרה אומר כי ייתכן שויצמן ייחקר תחת אזהרה. הנשיא שוקל אם לצאת לחופשה לקראת טקס השבעת השופטים ביום שלישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היחידה הארצית לחקירות הונאה תחל הבוקר בחקירה הפלילית בפרשת ויצמן-סרוסי - החוקרים יבדקו בין היתר האם עבר נשיא המדינה עבירות שוחד ועבירות מס.

מגלי צה"ל נמסר כי פרקליטו של הנשיא, עורך הדין יעקב וינרוט יגיע עוד הבוקר למשכן הנשיא להתחיל להכין את ויצמן לקראת חקירתו במשטרה. במשטרה מתכוונים לזמן לחקירה עוד השבוע חלק מהמעורבים בפרשה - עם זאת ההערכה היא כי ויצמן עצמו יחקר רק בשלב מאוחר יותר. מפכ"ל המשטרה, יהודה וילק, אמר כי על פי התקדמות וחומר החקירה יוחלט אם הנשיא ייחקר באזהרה.

וילק תקף בסוף השבוע את פרקליטיו של ויצמן שטענו שהקשרים בין סרוסי לבין הנשיא היו קשרי חברות בלבד.

ההערכות הן כי החקירה תמשך לפחות מספר שבועות.

עיתון הארץ מוסר כי ויצמן ופרקליטיו, עורכי הדין יעקב וינרוט ויהודה ויינשטיין, ישקלו היום אפשרות שהוא יצא לחופשה, לקראת טקס השבעת שופטים שעומד להתקיים בבית הנשיא ביום שלישי הבא. ויצמן חושש כי השבעת שופטים על ידיו בזמן שמתנהל נגדו חקירה פלילית תראה לא ראויה ולא מכובדת.

פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, אמרה כי "יש להניח שחקירת הנשיא תתבצע בימים הקרובים, וייתכן שבמהלך החקריה יזהירו אותו". ארבל סירבה לומר אם לדעתה על הנשיא לצאת לחופשה עד לסיום החקירה נגדו, ואמרה כי "אינני רוצה לתת עצות לנשיא. על פי החוק לא חלה עליו חובה לצאת לחופשה או להתפטר".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by