בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוארך בחודש מעצרו של בני סלע 

הוארך בחודש מעצרו של בני סלע

 
 
חדשות נענע

על פי כתב האישום שהוגש היום לבית המשפט ביצע סלע לא פחות מעשרים תקיפות מיניות באזור ת"א והמרכז בשש השנים האחרונות. בפרקליטות ממשיכים לחפש ראיות לתקיפות נוספות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתך אביב האריך הבוקר (ראשון) את מעצרו של בני סלע בחודש ימים. עם סיום תקופת מעצר זו יתחדש הדיון בדרישת הפרקליטות לעצור את סלע עד תום ההליכים.

בכתב האישום שהוגש הבוקר בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד בני סלע, טוענת המשטרה כי הוא ה"אנס הסדרתי".

הפרקליטות מאשימה את סלע בביצוע עשרים תקיפות מיניות , מתוכן 14 מעשי אונס, שהיו בשנים האחרונות באזור המרכז.

בפרקליטות ממשיכים לחפש ראיות שיקשרו את סלע למעשי אונס נוספים שאירעו בשנים האחרונות. אם יצליחו בכך יוגש נגדו כתב אישום מתוקן.

עם הגשת כתב האישום הוציא בית המשפט צו איסור פרסום המטיל ערפול כבד על הפרשה, ועל פיו נאסר בין השאר לפרסם כל פרט העשוי לזהות את קורבנותיו של סלע או אף את ידידותיו שהיו אתו בקשרים שונים.

מגלי צה"ל נמסר כי על פי כתב האישום בוצעו התקיפות המיניות בשש השנים האחרונות, אם כי רובן בוצעו בשנתיים האחרונות. עוד פורט כי על פי החשדות נכנס סלע לדירות קורבנותיו דרך חלונות פתוחים ומרפסות.

על פי החשדות נהג סלע להעלים ראיות מזירות הפשע, לכפות על קורבנותיו להתקלח ולגנוב חפצים מדירותיהן, בעיקר כסף. פורט כם כי על פי החשדות נהג סלע להיכנס למאבקים אלימים עם המותקפות ולסתום את פיותיהן. עוד נטען כי את אחת מהמותקפות אנס סלע פעמיים תוך חצי שנה.

במהלך הדיונים בבית המשפט עתידים להופיע כ- 144 עדים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by