בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטי נמרודי: תם רצה לשחד חוקר בכיר 

פרקליטי נמרודי: תם רצה לשחד חוקר בכיר

 
 
חדשות  נענע


לטענת ההגנה, תם הציע לנמרודי להניח שק ובו חצי מיליון דולים ליד מכוניתו של תנ"צ משה מזרחי, מפקד צוות החקירה שעניין נמרודי, כדי לסיים את החקירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיון המתנהל בעניינו של מו"ל "מעריב" עופר נמרודי, הנאשם בקשירת קשר לרצח ושיבוש הליכי חקירה, טענה ההגנה כי עד המדינה יגאל תם הוא סוחר סמים, כך נמסר מקול ישראל. לדברי פרקליטיו של נמרודי, בידי המשטרה נמצאות קלטות המתעדות עסקת סמים גדולה שבה היה מעורב תם. ההגנה טענה כי תם נמצא בקשר קבוע עם מי שכונה "מלך השוק האפור", שלי נרקיס. בידי המשטרה יש ראיות הקושרות גם את נמרודי עם נרקיס. נמרודי אף רכש מנמרודי מכונית מפוארת, והעניק אותה לתם במתנה.

פרקליטיו של טענו גם כי תם הציע לנמרודי להניח שק ובו חצי מליון דולרים ליד מכוניתו של החוקר משה מזרחי, שניהל את החקירה בעניינו של נמרודי, כדי שזה ייקח את הכסף ובכך תסתיים החקירה. במקרה של כשלון הציע תם, כך טוענת ההגנה, להתקשר למשטרה ולומר כי איבד את השק והכסף.

בתוך כך, נודע כי עד המדינה בפרשת האזנות הסתר, יעקב צור, שלטענת התביעה נקשר קשר לרוצחו, התלונן כבר בשנת 1996 כי עופר נמרודי מנסה לחסלו. חשדו צור התעורר לאחר שאיש העסקים מוקי גנוסר התקשר והזמין אותו לבצע עבודת האזנה במלזיה תמורת 20 אלף דולרים. בגלל הקשר בין גנוסר ונמרודי התעורר חשדו של צור, שסירב לקחת את המשימה והתלונן במשטרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by