בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רות אלון מתכוונת לפרוש מניהול נטוויז'ן 

רות אלון מתכוונת לפרוש מניהול נטוויז'ן

 
 
חדשות  נענע

אלון: "זה הזמן הנכון והמתאים ביותר עבורי לפתיחת פרק חדש ולניצול הידע והניסיון הרבים שרכשתי בתחום, לעשייה חדשה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רות אלון, נשיא ומנכ"ל "נטוויז`ן", הודיעה היום על תוכניותיה לפרוש מניהול החברה במהלך החודשים הקרובים.

בהודעת הפרישה מביעה אלון ספוק רב מהישגי החברה, מעמדה ומובילותה לאורך כל השנים בשוק התקשורת, ומהייעוד המרכזי המתוכנן לחברה ע"י בעלי מניותיה.

במהלך החודשים האחרונים שקדה אלון על יישום אסטרטגית החברה כ-"ONE STOP SHOP לפתרונות אינטרנט", שלווה ברה-ארגון מקיף בחברה ובהנהלתה.

"כיום מחולקת החברה ליחידת מטה וליחידות עסקיות עצמאיות, אשר כל אחת מובילה בתחומה", מציינת אלון. "התוצאות ניכרות כבר כיום בנתוני הגידול במכירות, תנופת ההצטרפות של לקוחות עסקיים ואספקת שירותי אבטחת מידע בהיקפים ללא תקדים, חתימה על חוזים חדשים והסכמי שיתופי פעולה בתחום המסחר האלקטרוני והתכנים, בניית פתרונות תוכנה מערכתיים לארגונים גדולים (באמצעות חברת הבת נטוויז`ן יישומי אינטרנט), אספקת שירותי תמיכה מתקדמים גם ב-OUTSOURCING, וחיזוק האחיזה בשוק הלקוחות הפרטיים".

"נטוויז`ן, שהיתה תמיד סמן ימני ופורצת דרך בתחום האינטרנט בישראל, נמצאת בחזית ההיערכות לעידן ה-FAST INTERNET, היערכות הדורשת מקצועיות גבוהה כמו גם השקעות כבדות בציוד, מערכות ותשתיות. נטוויז`ן עומדת בפני פרק חדש ואתגרי, כשבראשה צוות הנהלה צעיר מקצועי ומיומן, מהטובים בשוק התקשורת. זה הזמן הנכון והמתאים ביותר גם עבורי לפתיחת פרק חדש ולניצול הידע והניסיון הרבים שרכשתי בתחום במהלך שנים נפלאות אלה, לעשייה חדשה", ציינה אלון.

בני איינהורן, נציג "השקעות דיסקונט" בדירקטוריון נטוויז`ן, אמר כי "רות אלון, אשר ייסדה את החברה לפני 6 שנים, הינה חלוצת האינטרנט בישראל, ואחראית למהפכת האינטרנט ותפישת השירות בתחום. חזונה, נחישותה יכולותיה ומנהיגותה, הביאו את נטוויז`ן למעמד של מובילות ומצוינות לאורך שנים. אנו גאים במוניטין הרב שרכשה החברה בארץ ובחו"ל במהלך שנים אלה.

"רות אלון חזתה גם את מהפכת הסחר האלקטרוני ושקדה על הקמת תשתיות טכנולוגיות ומסחריות לפעילות זו, במסגרתה הוקם אתר המכירות הפומביות הראשון והגדול ברשת - "נטאקשן", ופורטל "נענע" הנחשב לאחד הפורטלים המצליחים ביותר בישראל. בעלי המניות רואים את נטוויז`ן ערוכה ומוכנה להמשיך ולהצעיד בראש את שוק האינטרנט הישראלי בכל תחומי הפעילות האפשריים".

רות אלון, שהקימה את נטוויז`ן באביב 1994 נחשבת בשוק האינטרנט הישראלי לבעלת חזון ופורצת דרך בתחום. אלון ייסדה את נטוויז`ן לאחר שובה לישראל משהות בת 14 שנה בעמק הסיליקון בארה"ב.

ביולי 95 חברה "אלרונט", מקבוצת "אלרון" לנטוויז`ן שהיתה עד אז בבעלות מלאה של "נטמנג`". בדצמבר 97 רכשה חברת הכבלים "תבל" שליש ממניות נטוויז`ן, ובינואר 99 רכשו "עורק" ו"מוניטין" את חלקה של "נטמנג`" בחברה.

נטוויז`ן ביצעה מספר רכישות במשך השנים, ביניהן חברת ה-ISP "נטמדיה", החברות "סייטוויז`ן" ו"קינטיקה" להקמת מערכות מסחר אלקטרוני ואינטראנט שאוחדו לחברת "נטוויז`ן יישומי אינטרנט", חברת "ברודנט" (בשותפות עם ג`ון ברייס) המייצגת את חברת "ברודוויז`ן" בישראל, בעלות בחברת "נשים ברשת" ועוד שותפויות בעשרות רבות של מיזמים בתחומי התוכן והמסחר האלקטרוני.

הבעלות בנטוויז`ן מתחלקת כיום בין חברת הכבלים "תבל" (33%), "אלרון" (33%) ונאמן המחזיק את המניות עבור "מוניטין תקשורת" ו"עורק" (33%).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by