בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נאומו המלא של הנשיא: עשיתי הכל בתום לב 

נאומו המלא של הנשיא: עשיתי הכל בתום לב

 
 
חדשות  נענע

מערכת 'חדשות נענע' מביאה בפניכם את דבריו לאומה של נשיא המדינה, עזר ויצמן, במלואם - כפי שנאמרו לכלי התקשורת הערב (ראשון)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עם ישראל !

אני עומד בפניכם היום לאחר ששקלתי את הדברים במלוא משקלם. יחד עם אשתי ראומה ובני משפחתי, מביט בעינכם ורוצה לאמר לכם - רק שתי דרכים עומדות בפני, ומבחינתי אין דרך ביניים. הדרך האחת היא להילחם על האמת עד תום והדרך השנייה היא להתפטר.

אין בדעתי להתפטר. אני חוזר - אין בדעתי להתפטר. אדם שמצפונו נקי, אינו פוחד ואינו בורח. לדעתי, יציאה לחופשה אינה פיתרון. נשיא בחופשה הוא נשיא, ואין הבדל בין נשיא בחופשה לבין נשיא מכהן.

כל ימי השתדלתי לנהוג בכנות ובגילוי לב. רק אדם אחד יודע את האמת שלי, וזה אני. לא פשעתי, לא חטאתי, לא נטלתי דבר שלא כדין. ההיפך הוא הנכון - השתדלתי כל ימי לתת ולתרום. פעלתי ביושר. בכנות ובתום לב כפי שפעלתי כל חיי בשירותי הציבורי.

אני לא עורך דין, אבל התייעצתי עם עורך דין, איש אמוני שאמר לי אינספור פעם שכל מעשי חוקיים וכשרים, ואין בהם כל פגם.

וגם אם טעיתי, טעיתי טעות אנוש בתום לב. אני בוטח במערכת משפט, מערכת המשפט במדינת ישראל, במשטרת ישראל, בפרקליטות וביועץ המשפטי לממשלה.

אני מקבל בהבנה את ההחלטה על החקירה. אני מבקש לעצמי זכות כלשהי ואיחקר ככל אזרח, כי אין אדם מעל החוק.

לא הגבתי בכלי התקשורת, וזה קשה לי מאוד. דעתי היתה ועדיין הינה שכל עוד מתנהלת החקירה מן הראוי שלא אתערב, במהלכה ואל אשמיע דברים אלא באוזני הגורמים המוסמכים.

אני מבטיח לכם כי בתום כל התהליך אומר את דברי. עוברות עלי שעות לא קלות, אך מעולם לא נטשתי מערכה וגם מערכת זו לא אנטוש. את כוחי בשעות אלה ואת יכולתי לספוג את כל ההתקפות והביקורת, אני שואב מהרבים בציבור שעודדו ומעודדים אותי ועל כך אני אסיר תודה.

תודה רבה וערב טוב לכולכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by