בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סערה חדשה: אפשרות לשלג במרכז 

סערה חדשה: אפשרות לשלג במרכז

 
 
חדשות נענע

החל מיום חמישי בערב צפויה לפקוד את אזורנו סערה נוספת. דני רופ מדבר היום על שלג בירושלים, בהרי הדרום, ואולי אפילו במרכז הארץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סערה חדשה תפקוד את אזורנו החל מיום חמישי בערב, מסר היום החזאי דני רופ בערוץ 2. לדברי רופ, ישנם שני מודלים לחיזוי הסערה: המודל האמריקאי, החוזה טמפרטורות קיצוניות במיוחד, שלג בירושלים, בגליל ובהרי הדרום עם אפשרות לשלג גם באזור המרכז, והמודל האירופי שאינו צופה ירידה כה קיצונית בטמפרטורות שיובילו לשלג באזור המרכז.

בפעם האחרונה ירד שלג באזור המרכז בחורף 1951, החורף בשנה זו היה קיצוני מאוד והשלג כיסה למשך כיומיים את רוב חלקי הארץ. מהשרות המטאורולוגי נמסר כי האפשרות לשלג בתל-אביב קלושה, אך קיימת. לדברי החזאי התורן, ירידה כה דרסטית בטמפרטורות היא תופעה שמתרחשת אחת לחמישים-שישים שנה.

בירושלים ובגליל כבר נערכים לשלג שיערם לפי כל התחזיות כבר החל מיום שישי לפנות בוקר. במידה וביום שישי בבוקר יערם השלג בירושלים לא יתקיימו לימודים באותו יום בכל מוסדות החינוך בעיר. עיריית ירושלים תפעיל שבע מפלסות שינקו את השלג מהצירים המרכזיים בעיר.

במידה ובאזור המרכז לא ירד שלג, יאלצו התל-אביבים להסתכל על השלג מהטלוויזיה, "רכבת השלג" המפורסמת שלוקחת את עכברי השפלה לבירה כל אימת שיש שלג בירושלים לא תפעל, עקב שיפוצים בקו. הרכבת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by