בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק לא יפגש עם עראפת וקלינטון בדאבוס 

ברק לא יפגש עם עראפת וקלינטון בדאבוס

 
 
חדשות  נענע

לשכת ברק: כנראה שברק לא יצליח להיפגש עם קלינטון. מקורות בלשכה: ברק לא רוצה לצאת מהארץ לאחר פרסום דוח מבקר המדינה על העמותות שפעלו לבחירתו. במקביל, יואץ המו"מ עם הפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש הממשלה אהוד ברק לא ישתתף כנראה בוועידה הכלכלית הבינלאומית בדאבוס, שוייץ, ולא יפגש עם עראפת וקלינטון למה שעראפת הגדיר כ"פסגה משולשת".

מלשכתו של ברק נמסר הערב כי בשל השבת, שתמנע מברק לנסוע לשוייץ אלא רק בתום הוועידה, נראה כי לנשיא קלינטון לא יהיה ממילא זמן לפגוש את ברק בדאבוס. בתחילת השבוע כינה עראפת את הפגישה המתוכננת עם ברק וקלינטון "פסגה", ברשות הפלסטינית הביעו מורת-רוח מביטול נסיעתו של ברק.

עם זאת, מקורות במשרד ראש-הממשלה מסרו הערב לגלי-צה"ל כי ביטול הנסיעה של ברק הוא בעטיו של דוח מבקר המדינה על העמותות של ברק, שעתיד להתפרסם ביום חמישי. לדברי המקורבים, ברק לא רוצה לנסוע לחוץ-לארץ אחרי פרסום הדוח, בכדי שלא ליצור רושם מוטעה בציבור.

ובינתיים יפתחו מחר ישראל והרשות הפלסטינית ב"מרתון שיחות" במטרה לקדם את המשא-ומתן להסדר הקבע. בתחילת פברואר אמורים נציגי הצדדים להמשיך בשיחות אינטנסיביות בארצות-הברית, מבלי שיקבע מועד לסיומן. מסוכנות רויטרס נמסר הערב (שני) כי ברק הבטיח לאבו-מאזן להמשיך בשיחות עם הפלסטינים במלוא הקצב, ללא קשר לשיחות עם סוריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by